Такий дизайн нігтів - запорука того, що ваші руки точно будуть виділятися з натовпу. Додатковою перевагою є те, що ви можете зробити це дуже швидко - вам не потрібно мати за плечима неймовірний талант або багаторічний досвід. Базових навичок виконання гібрида в домашніх умовах достатньо, щоб насолоджуватися оригінальним малюнком на нігтях.

Ефект диму на білих або кольорових нігтях

Кольоровий дим на темному тлі звучить як простий і банальний манікюр? Ніщо не може бути більш неправильним! Грамотно виконаний димчастий орнамент виглядає дуже витончено, складно і надзвичайно ефектно. Безумовно, це гідна заміна популярним шаблонам. Чорний іноді поєднується з рожевим або іншими інтенсивними або неоновими кольорами. Крім незмінного чорного, використовуються також темно-синій, фіолетовий, зелений або бордовий, які в дуеті з соковитими кольорами гарантують дійсно приголомшливі результати. Чим темніша основа, тим помітніший ефект розмиття. Найпопулярніші акаунти інстаграм надихають багатьма димчастими дизайнами нігтів. Цей манікюр абсолютно унікальний - кожен ніготь має унікальний дизайн!

Є також димчасті поєднання білого з кольоровою основою і нюдовими лаками. Урізноманітнюйте це різними способами, експериментуючи з кольорами і формами. Крім дзеркальної поверхні або перламутрових нігтів, ефект димки є одним з найпопулярніших і найчастіше вибираних останнім часом. Такий манікюр буде чудово поєднуватися з елегантними стилізаціями, такими як маленьке чорне плаття, сорочка, спідниця-олівець або вільний костюм. 

Ефект диму на нігтях по крокам

Існує кілька способів і прийомів створення ефекту димчастих нігтів. Нижче ми представляємо найпопулярніші з них. Отже, давайте почнемо з того, що вам потрібно, щоб мати можливість насолоджуватися цим модним гібридним манікюром. Обов'язково знадобляться: база, кілька гібридних лаків (в тому числі і білий), пензлики (один з маленькою головкою, інший побільше, м'який), очищувач, неонова або акрилова пудра. 

1. На початку виконайте стандартний крок, який традиційно полягає в підготовці нігтьової пластини до подальшої обробки. 

2. Протерши нігті очисником, нанесіть на них базу, а потім загартуйте лампою. 

3. Пофарбуйте нігті в обраний колір.

4. Покрийте кольоровий лак топом.

5. За допомогою пензлика нанесіть на пластину білий лак. Нехай візерунок буде асиметричним, неправильним. Створіть недбалі лінії. Пам'ятайте, що цей шар не затвердів!

6. Використовуйте кисть, змочену в миючому засобі, щоб розмити візерунки, як дим. Намагайтеся, щоб не було гострих країв. Остаточно загартуйте шар лампою.

Ваша основа готова! Тепер переходимо до наступних етапів декорування Smoky Effect. Наступний крок, який завершує наш манікюр, повинен бути адаптований до нашого бачення та ефекту, якого ми хочемо досягти. Перш за все, рівень інтенсивності та чіткості розмиття, який нас цікавить.

Димчастий ефект на нігтях - гібрид

Якщо ви хочете домогтися ефекту неонового диму на нігтях, часто вирішальною є спеціальна пігментована пудра. Але почнемо з найпростішого варіанту, без її використання! Для приготування Smoke Nails можна використовувати сам гібрид. Топ змішуємо з невеликою кількістю обраного кольору лаку (бажано на алюмінієвій фользі), а потім акуратно наносимо цю комбінацію на попередньо підготовлений білий малюнок. Якщо ми вийдемо за край білої фарби до чорної, ми досягнемо ще більш димчастого ефекту. 

Ефект диму на нігтях - акварельні фарби

Закріпіть білий візерунок топом. Потім зробіть ніготь матовим. Змішайте акварельну фарбу з водою і пензлем нанесіть суміш на пластину. Зачекайте трохи і покрийте його глянцевим верхнім покриттям.

Поділіться цим постом