Це можна побачити чи не на кожному фото зірки, яка уникає естетичної медицини та складного, багатоетапного догляду. Як їй взагалі вдається виглядати такою сяючою?

Камерон Діаз повільно наближається до 50-ти - і відчуває хвилювання, щоб вступити в нове десятиліття життя. «Я не можу дочекатися п'ятдесяти! »- розповіла в одному з останніх інтерв'ю, яке вона дала подкасту Michelle Visage. Коли її запитали про її підхід до старіння, вона без особливого жаху відповіла: «Я не хочу, щоб мій вік визначався моєю зовнішністю. Насправді я не роблю нічого особливого з доглядом. У мене є мільярд продуктів, якими я користуюся двічі на місяць, якщо пощастить», - зізналася вона. Актриса навіть розповіла, що рідко вмивається. Все тому, що всі сили вона віддає вихованню дочки, яку вона народила в 47 років. «Я хочу відчувати заряд енергії для своєї дитини", - сказала вона в інтерв'ю.

Секретний трюк Кемерон Діаз для свіжого кольору обличчя та рельєфних рис

Кемерон, якщо встигає зробити макіяж, завжди користується трюком, який показав їй відомий зірковий візажист Гуччі Вестман. Обидві знайомі чверть століття і мають схожий підхід до макіяжу - він повинен виглядати свіжо, невигадливо, підкреслювати достоїнства природної краси і водночас доглядати за кольором обличчя. Це найкраща стратегія для жінок 40+. Тому в косметичку Diaz також входить освітлюючий стік, який наноситься на вилиці, лоб, ніс і дугу амура. Зокрема, це Westman Atelier Lit Up Highlight Stick . "Він містить такі інгредієнти, як аюрведична олія та екстракт винограду, які заспокоюють, зволожують і зміцнюють шкіру. Що стосується того, як це виглядає на обличчі, мені подобається, що ви не бачите тут хайлайтера. Ефект більше схожий на природний блиск, який перемагає добре зволожену шкіру. Сяйво виглядає так, ніби шкіра злегка волога, а не так, ніби ви нанесли на неї товстий шар макіяжу», - хвалить актриса.

Поділіться цим постом