Дженніфер Гарнер - 50-річна американська актриса ("Проект Адам") і кінопродюсер, а також мати трьох дітей, нещодавно дала інтерв'ю Harper's Bazaar. Розмова йшла про її вірусні TikTok, а також про її красу та догляд. Журналіст поцікавився у зірки, яку б найкращу пораду щодо краси вона дала своїм дочкам. Це те, що ми повинні говорити своїм донькам, сестрам, друзям змалку!

Дженніфер Гарнер про її підхід до краси, якому вона вчить своїх дочок

На запитання про найкращу пораду, яку вона може дати своїй дочці, Дженніфер Гарнер без вагань відповіла:

Моя порада щодо краси завжди одна: менше дивіться в дзеркало, менше турбуйтеся про своє відображення, дивіться на те, що світ пропонує вам, щоб максимально використати свій час.

Начебто просто, але геніально. Хоча це буває важко реалізувати просто так, коли ми змалечку захоплюємося красою.

Безсумнівно, Дженніфер зосереджується на досвіді, на тому, що вона може робити, завдяки тілу та рятуючись від тиску виглядати ідеально, який атакує нас щодня з усіх боків. Наша зовнішність - лише одна зі складових, вона не повинна лежати в основі нашої цінності і не давати спати вночі, спонукати витрачати багато грошей, витрачати час, комплексувати.

У тій самій розмові Дженніфер радить нам зайняти свій розум, зосередитися на захоплюючій діяльності, коли ми стаємо дуже критичними до себе, коли самокритика кричить у нашій голові, що ми недостатньо гарні. Щоб не допустити загострення цього стану. 

Діти Дженніфер Гарнер

Дженніфер Гарнер - мати трьох дітей, їх батьком є Бен Аффлек. У них є дві дочки - Вайолет Енн (2005), Серафіна Роуз Елізабет (2009) і син Семюель Гарнер  (2012). У 2015 році Гарнер і Аффлек оголосили про розлучення, а в 2018 планували розлучитися. Зараз Дженніфер зустрічається з бізнесменом Джоном Міллером з осені 2018 року.

Поділіться цим постом