Розрив стосунків — хоча всі різні — може бути складним і болісним. Коли через кілька місяців чи років ми розриваємо стосунки з близькою людиною, у нас може виникнути проблема з тим, щоб знайти себе в новій реальності. Може бути навіть важче повернутися до зустрічей і нових відносин. Скільки часу має пройти після закінчення стосунків, перш ніж ми почнемо зустрічатися з іншими людьми? Спойлер: на це запитання немає однозначної відповіді.

Через який час після розриву можна повернутися до побачень?

Тема знайомств викликає масу емоцій. Є думки, згідно з якими зовсім не обов'язково чекати, що варто відразу після розриву піти на побачення, а значить: забути про колишнього і / або відновити самооцінку. Що ж, безсумнівно, інтерес нової людини, (більш-менш) невинний флірт або хороший секс без зобов'язань можуть позитивно вплинути на наш настрій, зробити нас більш привабливими. Але чи надовго? Що ж, на ці запитання має відповісти кожен із нас сам. Однак варто про це пам'ятати, наша цінність не залежить від того, зустрічаємося ми чи ні.

Розрив побачень. Час лікує рани 

Цікаво, що переважна більшість вирішує трохи почекати. Завдяки цьому ми виграємо час, щоб впоратися з різними, часом надзвичайно складними емоціями, зрозуміти можливі помилки, пропрацювати деякі справи – можливо – краще зрозуміти себе. 

По-перше, потрібно охолодити свої емоції і подумати про те, що пішло не так, щоб не робити таких же помилок у нових стосунках 

Кажуть, що час лікує всі рани, тому важливо знати, скільки має тривати така перерва в побаченнях. Менше місяця, 3 місяці, хоча б півроку – це лише частина відповідей. Більше того, кілька людей нам сказали, що це займало стільки ж місяців, скільки тривали стосунки (наше запитання: а що, якщо стосунки припинилися через рік або менше?) Або через 1/3 часу, який ми провели з нашим колишнім партнером. Це не тільки дуже цікаве твердження, але й популярне в Інтернеті. Якесь правило знайомств. Питання лише в тому, чи справді варто встановлювати такі жорсткі часові рамки? Що, якщо в нашому житті раптом з’явиться людина, яка нам цікава, в компанії якої нам комфортно, з якою у нас схожі настрої?

Скільки часу потрібно, щоб повернутися до побачень після вашого розриву? Не дивись на інших, дивись на себе

Це індивідуальна справа і повертатися до побачень варто тоді, коли - ви просто - будете до цього готові. Не приховуємо того факту, що ми теж найбільше схильні до цієї відповіді. Тому рекомендуємо вам прислухатися до себе і спокійно подумати про те, що нам потрібно в даний момент, що принесе нам задоволення. Адже багато в чому про задоволення, а також життя в гармонії з собою. І саме з цією думкою ми залишаємо вас.

Поділіться цим постом