Чи варто повертати кільце після розриву заручин? Правда, тема досить делікатна. Ми точно не бажаємо нікому ситуації, в якій комусь довелося б задуматися. На жаль, реальність така, що розрив заручин сьогодні не рідкість. Ми радимо, що і як зробити, щоб у такий момент закінчити те, що мало тривати вічно.

Чи варто повертати свою каблучку після розриву заручин?

Є кілька факторів, які визначають, чи варто жінці зберігати кільце після розриву заручин чи ні. Це символічне кільце зазвичай сприймається як подарунок від коханої людини. Отже, немає формального зобов’язання повернути його при розриві стосунків – адже ми не віддаємо колишньому партнеру всі подарунки, які отримали під час стосунків? Більше того, чи очікуємо ми того ж від іншої сторони? Точно ні. Однак бувають ситуації, коли повернення обручки цілком виправдано. Однією з них є жінка, яка розриває заручини - тоді добре повернути кільце партнеру. Якщо заручини розриває наш партнер, зазвичай залишаємо коштовності собі, оскільки інша сторона, не дуже романтично кажучи, не виконала наш «контракт».

Чи варто повертати каблучку коли має місце ваша зрада

Що відбувається в той момент, коли стосунки розриваються через невірність або хворобливу брехню? Найчастіше наш партнер очікує від нас повернення обручки. Варто мати на увазі, що якщо ми протестуємо, інша сторона може навіть посилатися на правила дарування і через нашу грубу невдячність вимагати повернення коштовностей (це особливо актуально, коли каблучка була надзвичайно дорогою). Історія знає випадки, коли такі справи навіть передавались до суду. Не кажучи вже про дуже поганий кінець нашого періоду заручин, а також про огиду, яку відчує зраджена людина. Звичайно, ніхто не хоче відчувати додатковий стрес у цих і без того дуже стресових обставинах, чи не так? 

Чи варто повертати каблучку коли має місце нашого обранця

У протилежній ситуації, у свою чергу, коли наш обранець вчинив по відношенню до нас якийсь ганебний вчинок, багато жінок вирішують залишити собі обручку як своєрідну «компенсацію» за заподіяну їм шкоду. Ні, мова не йде про щодня надягати його на палець і думати про всю цю гнітючу історію кохання, бо зазвичай каблучка повертається на вітрину, а гроші від продажу ювелірних виробів виділяють на придбання чогось собі. Чи вважаємо ми це рішення правильним? Важко сказати. Нелегко судити про рішення людини, якщо партнер зачепив настільки, що її життєві плани повністю змінюються. Безумовно, такий крок дозволяє багатьом жінкам відновити відчуття контролю чи свободи і, певною мірою, допомагає пережити важкий час перших місяців після розставання.

Проте ми рекомендуємо символічно попрощатися з минулим у цей момент, повністю відірвавшись від нього. Повернення обручки може стати першим кроком, який дозволить нам почати нову, кращу главу життя без зайвих відволікань навколо.

Поділіться цим постом