Нам він подобається у будь-якій формі. Незалежно від того, чи його голова поголена, як у «High Life», він носить тюрбан, як у «Queen of the Desert», він трохи немитий, як у «The Lighthouse Keeper», і навіть має блідо-блакитне обличчя, як у «Сутінках». Ми любимо Роберта Паттінсона, і це все! Швидше за все, нічого цього не змінить. Але не всі шанувальники актора це розуміють (вони, мабуть, не знають, що таке справжня любов). Зірка потрапила в центр уваги зі своєю новою зачіскою, а саме світлим волоссям, неприродно освітленим для фотосесії в британському журналі про стиль життя "GQ".

Роберт Паттінсон у ролі блондина на сесії GQ

Сеанс з Робертом Паттінсоном для журналу "GQ" не пройшов непоміченим. Оскільки два дні тому актор похвалився його впливом у своєму Instagram, інтернет-користувачі ні про що більше не говорять. Ну, може, з поголеною бородою зірки «Ейфорії» Ангуса Клауда, без якої актора не впізнати. Але повернімося до Роберта, адже якщо ви якимось дивом ще не побачили його в новому виданні, вам обов’язково доведеться наздогнати. Особливо, якщо ви зітхали під Backstreet Boys багато років тому. Роберт Паттінсон у ролі блондина дуже схожий на Ніка Картера з групи. 

І це найпоширеніше звинувачення на адресу актора і відповідальних за його імідж стилістів (в тому числі, звісно, перукаря). "Ця сесія виглядає точно як з 2000-х. Оригінальності нуль" , - можна прочитати в мережі. Але, мабуть, хтось тут не зрозумів умовності, бо саме це мали на увазі творці сесії – адже мода з 2000-х знову на висоті!

Але Роберт Паттінсон, як блондин, нагадує не тільки Ніка Картера. За словами шанувальників, у освітленому волоссі він також схожий на Біллі Айдола або Спайка з Баффі. Вампірський терор. Відтінок блонда також нагадує нареченого Меган Фокс - Кулемет Келлі. Тож ви повинні судити самі. Проте, незалежно від того, на кого Роберт Паттінсон найбільше схожий, ми приєднуємося до інтернет-користувачів, які були в захваті від метаморфози актора. Роберт Паттінсон не вперше має світле волосся. Якщо ви не пам'ятаєте, звертаємося до фільму «Король». Ми, напевно, також будемо дивитися його знову.

Поділіться цим постом