Кріоліполіз - як страждала Лінда Євангеліста після операції

У вересні 2021 року екс-супермодель Лінда Євангеліста опублікувала зворушливий пост у своєму профілі в Instagram, у якому зізналася, що понад 5 років бореться з ускладненнями після невдалої процедури кріоліполізу. Організм моделі відреагував протилежно очікуваному - жирові клітини почали збільшуватися під впливом кріоліполізу. Це реакція, яка зустрічається відносно рідко, однак слід пам'ятати, що кожна процедура пов'язана з ризиком.

Євангеліста перенесла дві операції, щоб виправити те, що було зламано лікуванням кріоліполізом - на жаль, результати були незадовільними. 

Після ускладнень модель повністю віддалилася від світського життя, кинула працювати і впала в депресію. Лише нещодавно – у середині липня 2022 року – Євангеліста вирішила закрити цю главу та повернутися до нормального життя, прийнявши наслідки свого вибору. Колишня супермодель оголосила про участь у рекламній кампанії дому моди Fendi. Вона також зізналася, що відчуває безмірну вдячність за можливість повернутися на улюблену роботу і що більше не має наміру приховувати і боротися з почуттям сорому. Згодом Євангеліста, здається, відновила свою впевненість і принаймні частково змирилася з тим, що сталося.

Кріоліполіз - що це таке

Кріоліполіз - процедура, яка проводиться в салонах краси і полягає в заморожуванні жирової тканини з метою її зменшення. Заморожені жирові клітини розщеплюються та транспортуються через лімфатичну систему до печінки. Проведення серії процедур полягає в поступовому зниженні локального рівня жирової тканини. 

Багато салонів рекламують кріоліполіз як безболісну і неінвазивну процедуру. Вважається, що це простий спосіб позбутися зайвого жиру. Виконується по всьому тілу, а також навколо обличчя. Більшість інформації, яку можна знайти в Інтернеті, - це не що інше, як чудові оцінки. Значно менше говорять про можливі ускладнення після операції. 

Кріоліполіз - ускладнення

Хоча кріоліполіз вважається одним із найбезпечніших методів лікування для зменшення жирової тканини, її надмірне зростання є лише одним із багатьох можливих ускладнень після операції кріоліполізу. Вони також включають:

  • Еритема
  • Підвищена чутливість до дотиків і загальний біль
  • Утворення рубців
  • Місцевий набряк
  • Синці

Кріоліполіз - це шкідливо?

Як ми вже згадували раніше, вважається, що кріоліполіз є одним із безпечніших методів лікування для зменшення кількості жирової тканини. Ми не будемо відповідати однозначно, чи можна вважати його шкідливим. Те, що трапилося з Ліндою Євангелістою, трапляється в 1% усіх випадків (зареєстровані ускладнення). Варто знати, що поява побічних ефектів - це лотерея. Ви самі вирішуєте, чи хочете ви ризикувати. Також варто знати, що з часом на ринку з’явилися методи лікування, які є альтернативою кріоліполізу, наприклад, ліпотичний лазер (широко відомий як теплий лазер). Терапевти стверджують, що його ефект більш передбачуваний, ніж той, який можна отримати після кріоліполізу.

Поділіться цим постом