Хайден Панеттьєрі - ветеран шоу-бізнесу. Їй було 11 місяців, коли вона знялася у своїй першій рекламі. До того моменту, як вона отримала роль у популярному серіалі у віці чотирьох років, вона вже мала за плечима 50 різних рекламних роликів і фотосесій. У 13 вона була завсідником червоних доріжок, а в 15 розважалася в нічних клубах з акторами, кінопродюсерами та зірковими агентами.

Як і слід було очікувати, Хайден Панеттьєрі швидко почала копіювати сценарій, який був «популярним» серед голлівудських дітей-зірок. Вона пристрастилася до алкоголю та наркотиків, і її не врятували ні професійні успіхи, ні кохання Володимира Кличка. Після чотирьох років напруженої боротьби із залежністю та депресією Хайден Панеттьєрі вирішила розповісти про те, чому вона перестала зніматися та співати та за яких обставин втратила дитину. 

Хайден Панеттьєрі та Володимир Кличко - кохання, яке програло залежностям

Вони познайомилися на вечірці. Український боксер і зірка Голлівуду були дуже різні. Найразючішою відмінністю став, звичайно, його зріст: Володимир Кличко має 198 см, а Хайден Панеттьєрі лише 157 см. Також була, крім іншого, значна різниця у віці. Йому було 32, а їй лише 19. Хоча в день, коли вони вперше зустрілись. Вона підійшла до боксера і сказала: «Ти супер», на що він відповів: «Ти крихітна».

Хайден Панеттьєрі та Володимир Кличко офіційно почали зустрічатися на початку 2009 року. Вони розлучилися через два роки, у травні 2011-го. Офіційною причиною стала відстань. Кличко щодня перебував у Європі, розділяючи свій час між Німеччиною та Україною. Життя і творчість Панеттьєрі пройшла в США. Український велетень і голлівудська дівчина прожили один без одного два роки. На початку 2013 року їх знову почали бачити разом.

У листопаді 2013 року пара оголосила про заручини, а через місяць купила будинок у Нешвіллі. У тому ж році Хайден відвідала батьківщину Володимира. У Києві, де старший брат її нареченої вже був мером міста, артистка виступила перед українцями, які протестували проти дій тодішнього президента, який хотів зміцнити відносини з Росією.

У червні 2014 року Панеттьєрі та Кличко оголосили, що чекають дитину. В інтерв'ю одному з жіночих журналів Хайден сказала:

Материнство - це найпрекрасніше і хвилююче. Я відчуваю, що немає нічого, чого б я не мошла досягти з дітьми. 

У грудні 2014 року у пари народилася дочка Кая. 

На жаль, Хайден Панеттьєрі не змогла насолодитися своїм материнством. У 2015 році в шоу "Живи! З Келлі та Майклом" актриса розповіла, що страждає від післяпологової депресії. Як і раніше, так і цього разу Панеттьєрі намагалася впоратися з вживанням алкоголю і наркотиків, зі смутком і почуттям безпорадності. У 2016 році Хайден проходила терапію в приватній клініці. На жаль, незважаючи на терапію, вона не почувалася краще, що позначилося на її стосунках з донькою та Володимиром.

Я ніколи не хотіла образити свою дитину, але я також не хотіла проводити з нею час, – згадувала актриса в інтерв’ю, опублікованому у 2022 році в журналі People. – Він (ред. Кличко) не хотів бути поруч зі мною. Я сама не хотіла бути поруч із собою. За допомогою опіатів і алкоголю я змогла на мить відчути себе щасливою. А потім мені стало гірше. Я була у замкнутому циклі самознищення.

У серпні 2018 року Хайден Панеттьєрі та Володимир Кличко розлучилися. Панеттьєрі продала будинок в Нешвіллі і переїхала в Лос-Анджелес. Про те, що з актрисою щось не так, ЗМІ повідомила її мати досить завуальовано:

Зараз в її житті багато чого змінюється, - розповіла Леслі Фогель журналісту одного з пліткарських порталів. - Їй потрібна невелика перерва, щоб вирішити для себе, що вона хоче робити далі.

Поділіться цим постом