Джулія Гарнер працює актрисою майже 11 років, але своєю популярністю та визнанням вона завдячує двом постановкам Netflix. За роль у серіалі «Озарк» вона отримала дві премії «Еммі», а зігравши фальшиву спадкоємицю Анну Делві, підтвердила свої акторські здібності та дивовижний талант розставляти акценти. Тепер перед Джулією Гарнер стоїть ще одне серйозне завдання - зіграти роль королеви поп-музики. І на цю роль її обрала сама Мадонна!

Мадонна - про королеву поп-музики нарешті знімуть фільм

За останні роки на екрани вийшла напрочуд велика кількість музичних біографій: не тільки шанувальники Елтона Джона порадувалися у 2019 році фільмом «Рокетмен», у 2020 році відбулася прем’єра фільму про Девіда Боуї «Зоряний пил», а нещодавня прем’єра «Елвіса» зробила зіркою Остіна Батлера, який грає Преслі. Тепер історію ще однієї музичної зірки – Мадонни перенесуть на великий екран.

Мадонна асоціюється у нас переважно зі скандалами та ризикованими фотосесіями, тоді як нині 63-річна співачка була однією з найбільших зірок 80-х, 90-х і початку 2000-х. Незважаючи на те, що багато хто заперечував її талант, Мадонна Луїза Чікконе здобула міжнародну популярність і звання «королеви поп-музики». Вона пробувала акторську гру та режисуру, провокуючи костюмами, поведінкою та висловлюваннями. Вона була неперевершена протягом багатьох років і донині є однією з ікон поп-культури. Історія життя і кар'єри Мадонни - це, по суті, готовий сценарій для фільму. І нарешті таке кіно буде знято!

Судячи з усього, сценарій фільму про життя Мадонни був готовий ще в 2016 році, але цей проект так і не був реалізований. У 2020 році Мадонна оголосила, що не тільки сама зніме свою кінобіографію, але й напише до неї сценарій. У створенні останнього співачці мала допомагати оскароносна Діабло Коді, але згодом її замінила Ерін Крессида Вілсон – сценаристка таких фільмів, як «Секретар» і «Дівчина в поїзді».

Поділіться цим постом