Джо Мерса: що ми знаємо про онука Боба Марлі?

Джозеф Мерса Марлі, відомий як Джо Мерса, був старшою дитиною Стівена Марлі, сина Боба Марлі. Онук легенди музики реггі спробував себе і як артист. Народився на Ямайці в 1992 році, щоб переїхати до Сполучених Штатів (Маямі) у віці 11 років, він ріс в оточенні музики. Він грав зі своїм батьком і Зіггі Марлі та його групою Melody Makers.

Я приходив додому і намагався зробити домашнє завдання, але рано чи пізно відволікався й йшов у студію, щоб підглянути. Ми завжди хотіли забігти туди, щоб подивитися, що відбувається.

Джо Мерса почав створювати власну музику в середній школі. Він випустив свою першу офіційну пісню «My Girl» (у співпраці з Даніелем Бамбаата) у 2010 році. Чотири роки потому він випустив свій дебютний сольний міні-альбом «Comfortable», а в 2016 році він об’єднався зі своїм батьком над треком «Revelation Party», який увійшов до альбому Стівена «Revelation Part 2: The Fruit of Life».

Його останній проект, Eternal, який включав співпрацю з виконавцями реггі та денсхолу, такими як Busy Signal, Black-Am-I та Kabaka Pyramid, вийде у 2021 році.

Джо Мерса помер

На жаль, його багатообіцяюча кар’єра була обірвана його раптовою смертю. 27 грудня Джо Мерса був знайдений мертвим в автомобілі в США. Сім'я підтвердила смерть артиста. Офіційна причина смерті невідома, але музикант все життя страждав на астму і, як неофіційно повідомляють іноземні ЗМІ, хвороба могла стати причиною смерті.

Джо Мерса залишив дружину та доньку. Марк Дж. Голдінг, голова опозиційної Народної національної партії Ямайки, написав у Twitter: « Щойно дізнався про трагічну смерть Джозефа «Джо Мерсі» Марлі. Талановитий молодий артист реггі, син Стівена Марлі та онук Боба Марлі, помер у віці 31 року. Втрата дитини — це нищівний удар, який ніколи не повинен відчувати жоден батько, мої співчуття Стівену та всій родині.

Поділіться цим постом