Це сумний день для шанувальників фільмів про Гаррі Поттера, світу кіно тощо. 14 жовтня помер Роббі Колтрейн, виконавець ролі Рубеуса Геґріда – мисливського доглядача та зберігача ключів у Школі чаклунства Хогвартс. Йому було 72 роки. Що стало причиною смерті всесвітньо відомого актора?

Роббі Колтрейн помер

Інформацію про смерть Роббі Колтрейна підтвердив його агент. Вона зізналася, що хоча для багатьох людей він назавжди залишиться Гегрідом, вона запам'ятає його як надзвичайно розумну та дотепну людину, а також чудового актора. Вона не приховує, що дуже пишається тим, що змогла з ним працювати. Зірка помер в королівській лікарні Forth Valley в Ларберті - місті в центральній Шотландії, де він жив. Останні два роки він боровся з хронічною хворобою. 

Роббі Колтрейн, він же Гегрід із Гаррі Поттера

Найбільшу популярність йому принесла роль Рубеуса Гегріда у згаданих вище фільмах про пригоди юного чарівника та його друзів, знятих за мотивами бестселерів Джоан Роулінг. Цікаво, що письменник вибрав його особисто. Варто, однак, додати, що Роббі Колтрейн, який закінчив престижну Школу мистецтв Глазго, з’являвся і в інших постановках. Серед інших ми могли це спостерігати у двох фільмах про Джеймса Бонда («Золоте око» 1995 року та «Світу недостатньо», який вийшов на екрани через чотири роки), «Аліса в країні чудес», «Листя в пляшці» або «Дванадцять Оушена: Повертайм». Актор отримав численні нагороди, у тому числі BAFTA за найкращого телевізійного актора за фільм «Доктор Фітц». Крім того, в 2006 році він був нагороджений орденом Британської імперії.

Що стосується особистого життя, то актор народився 30 березня 1950 року в Рутерглені, Шотландія. Його справжнє ім'я Ентоні Роберт Макміллан. У 1989 році Роббі Колтрейн одружився на Роні Геммелл. У шлюбі вони прожили 14 років. У них народився син Спенсер, якому в цьому році виповнилося 30, та дочка. Алісі 24 роки.

Поділіться цим постом