Концерт Гаррі Стайлза скасовано

Трагічні повідомлення з Данії. У неділю вдень у торговому центрі Копенгагена сталася стрілянина. Представник місцевої поліції повідомив про трьох загиблих і багатьох поранених, у тому числі кілька у важкому стані. Жертвами є двоє 17-річних датчан і 40-річний росіянин, які проживають у Данії. Моторошний випадок стався в галереї Філд на околиці міста, всього за кілька сотень метрів від Royal Arena, яка вміщує до 16 тисяч людей. Через кілька годин Гаррі Стайлз мав зіграти там ще один концерт у рамках європейської частини Love On Tour. Виставу скасували. Артист зробив зворушливу заяву.

Гаррі Стайлз: «Я у відчаї»

Автор хіта «Як це було» відреагував на жахливі події у соцмережах. У неділю ввечері співак опублікував запис у Twitter, в якому висловив солідарність з сім'ями загиблих і всіма, хто постраждав від цієї жахливої трагедії.

Я у відчаї, як і жителі Копенгагена. Я люблю це місто. Тут такі теплі та сповнені любові люди. Я пригнічений думкою про жертв, їхні родини та всіх поранених , – написав Гаррі Стайлз.

Мені шкода, що ми зараз не можемо бути разом. Бережіть один одного , - додав співак.

Стрілянина в Копенгагені - хто злочинець?

У зв'язку зі стріляниною поліція затримала 22-річного корінного датчанина. У службах впевнені, що це він. Начальник місцевої поліції інспектор Сорен Томассен повідомив, що чоловік мав при собі гвинтівку, ніж і боєприпаси. Ліцензії на вогнепальну зброю він не мав. Під час допиту він підтвердив, що був у торговому центрі. Як з'ясувалося, підозрюваний раніше мав проблеми з психічним здоров'ям.

Мотив стрілянини поки невідомий. Поліція не виключає теракту.

Поділіться цим постом