Маєток Маска

Статки Ілона Маска злетіли в останні роки, в основному через різке зростання ціни акцій Tesla, за рік вони зросли аж на 70% . Крім того, бізнесмен вирішив інвестувати в Twitter (його улюблений засіб спілкування зі світом, за допомогою якого чоловік не раз викликав чимало суперечок і плутанини в діловому світі). Зараз він володіє 9,4% акцій Twitter і став членом правління цієї соціальної платформи. 

Чи зробить SpaceX Маска трильйоннером?

На думку фінансових аналітиків, SpaceX стане тим важелем, який дозволить Маску отримати рекордні статки. Це станеться завдяки як приватним клієнтам космічних подорожей, так і державній службі США. SpаceX підтримує NASA у транспортуванні супутників і припасів до МКС (Міжнародної космічної станції).

 SpaceX ставить під сумнів будь-які упереджені уявлення про те, що було можливо і які часові рамки потрібні для створення ракет, ракет-носіїв і допоміжної інфраструктури, написав у вівторок Адам Джонас з Morgan Stanley у записці під назвою «SpaceX Escape Velocity ... Хто їх може зловити?»

Найбагатша людина в світі

На даний момент Ілон Маск є найбагатшою людиною у світі, випереджаючи гіганта електронної комерції Джеффа Безоса (оцінка 171 мільярд доларів) і Бернара Арно та його родину, що контролюють французький концерн LVMH (оцінка 158 мільярдів доларів). Статки Маска, які щорічно збільшуються на 129%, мають шанс вирости до трильйона всього за два роки.

Поділіться цим постом