Схоже, що Дакота Джонсон, актриса, відома своїми ролями у таких фільмах, як «Дочка» або  «П’ятдесят відтінків сірого» і Кріс Мартін, соліст гурту Coldplay, вже багато років у щасливих стосунках. Проте вони обоє дуже цінують конфіденційність.

Дакота Джонсон і Кріс Мартін почали зустрічатися в 2017 році . Вперше їх побачили в ресторані, де вони разом їдять суші. Актриса офіційно підтвердила це ЗМІ у 2018 році в інтерв'ю журналу Tatler. З самого початку вони обидва уникають журналістів. Тому в мережі ми не знайдемо багато їхніх спільних фото, хоча папараці роблять все можливе, щоб їх зробити. Однак іноді артистів можна побачити, як вони разом вигулюють собаку, ходять в ресторан або на концерти Coldplay.

І хоча, здавалося б, ці стосунки тривають проти всього і вся (незважаючи, наприклад, на неправдиву інформацію про нібито вагітність актриси та інші історії, з якими щодня доводиться мати справу знаменитостям), у  червні 2019 року з’явилася інформація про розпад артистів. Однак це розставання тривало недовго, оскільки в серпні того ж року їх бачили разом на одному з заходів галузі. Мабуть, вирішили дати собі ще один шанс.

У  лютому 2020 року актриса зняла кліп на пісню Coldplay «Cry Cry Cry» з альбому «Everyday Life» 2019 року. Потім вона зізналася на extratv.com:

Цей досвід був моєю мрією. Я дуже вдячна, що мені дали таку можливість. 

Через рік пара переїхала жити у дім Мартіна в Малібу. Коли мова заходить про публічні романтичні освідчення в коханні, їх не могло не бути, навіть у випадку з такою загадковою парою! У жовтні 2021 року під час концерту в Лондоні музикант присвятив пісню «My Universe» своїй коханій Дакоті Джонсон. 

У грудні 2021 року, після майже 4 років побачень, актриса вирішила прокоментувати свої стосунки з Крісом. В інтерв'ю ELLE UK вона сказала:

Ми вже давно разом. Іноді ми виходимо разом, але ми обоє працюємо так багато, що приємно бути вдома, обійматися в приватному просторі. Тому більшість наших заходів відбувається вдома.

Того ж місяця була помічена приголомшлива каблучка з коштовним каменем на безіменному пальці актриси, а також з’явилися коментарі  щодо нібито заручин Дакоти Джонсон і Кріса Мартіна. Однак офіційно ці чутки поки не підтверджені. 

Дакота Джонсон: колишні партнери актриси

Кілька років тому мати Дакоти, Мелані Гріффіт, сказала, що її дочка дуже цінує конфіденційність і що це потрібно поважати. Тож не дивно, що стосунки Дакоти та Кріса залишаються загадкою для багатьох людей. Дакота Джонсон постійно, також у разі її попередніх стосунків, не публікувала в мережі або на обкладинках журналів кадри зі свого приватного життя.

Так само було і з іншими чоловіками. В тому числі і її колишній хлопець модель і музикант Метью Хітт, з яким вона прожила 2 роки, і  актор Джон Хемм. Вона також зустрічалася з Джейком Хілленхолом і Леонардо Ді Капріо.

Кріс Мартін: колишній шлюб співака

До того, як Кріс Мартін почав будувати стосунки з Дакотою Джонсон, він був одружений з актрисою Гвінет Пелтроу (вони одружилися у 2003 році і підтримували стосунки до розставання у 2014 році).

Цікаво, що в 2018 році Мартін і Джонсон, як повідомляється, навіть були на зустрічі з колишньою дружиною співака та її нареченим Бредом Фелчаком.

Бажаємо цій прекрасній парі всього найкращого у наступних, сповнених кохання років, проведених разом!

Поділіться цим постом