Піту Девідсону ще немає й 30, але про його любовні завоювання можна було б написати книгу. Або навіть всю сагу. Нагадаємо, любовне життя американського коміка почали активно коментувати в ЗМІ у 2018 році. Потім актор закрутився з всесвітньо відомою співачкою Аріаною Гранде. Цікаво, що пара вирішила заручитися лише через кілька тижнів ближчого знайомства. Інтернет-користувачі здивовано протирали очі, адже не передбачали ці стосунки у великому майбутньому. Однак зрештою вони не помилилися. Піт і Аріана розірвали заручини і розлучилися після п'яти місяців знайомства.

Відтоді список зіркових партнерів зірки "Суботнього вечора в прямому ефірі" почав рости запаморочливими темпами. Тоді Девідсон потрапив у пастку кохання, серед інших, Кейт Бекінсейл, Маргарет Куоллі, Кайя Гербер і Фібі Дайневор. Звичайно, найбільше галасу викликав його гарячий роман з Кім Кардашьян, який потихеньку почав переростати у щось більш серйозне. Стосунки з Кардашьян тривали - за поки що мірками Піта - досить довго, адже "аж" дев'ять місяців.

Емілі Ратаковскі та Піт Девідсон більше не разом

У листопаді в Інтернеті поширювалися повідомлення про те, що серце Піта Девідісона забилося частіше за іншу красиву, знамениту та багату жінку. Цього разу ним стала Емілі Ратаковскі, яка після розлучення з чоловіком стала однією з найгарячіших самотніх шоу-бізнесу. Чутки про те, що комік і модель більше, ніж просто друзі, підтвердилися, коли вони разом пішли на баскетбольний матч через кілька днів після Дня подяки. Проте все вказує на те, що цій пригоді прийшов кінець.

Як повідомляє американський сайт Page Six, Піт Девідсон і Емілі Ратаковскі швидко прийшли до висновку, що їм краще залишитися друзями.

Їхній короткий роман перенісся у фрэндзону, – повідомляє інформатор сайту.

Повідомлення про те, що між Пітом і Емілі все закінчилося, також може підтверджуватися тим фактом, що останнім часом їх обох бачили на побаченнях з іншими людьми. Що ж, великим сюрпризом це назвати важко.

Поділіться цим постом