Останнім часом шанувальників Вікторії Бекхем хвилює одна маленька, але досить важлива деталь. На одному з відео, яке дизайнерка опублікувала у своєму Instagram, спостерігачі помітили, що тату «DB», присвячене її чоловікові – Девіду Бекхему, вицвіло. Залишився лише контур. Відразу почалися припущення про кризу в одному з найдовгіших шлюбів шоу-бізнесу. Вікторія заперечила їм та запевнила, що між нею та колишнім гравцем збірної Англії все добре. Однак тепер вона зізналася, чому видалила татуювання з ініціалами Девіда. Подивіться, що вона сказала.

 

Вікторія Бекхем розповіла, чому видалила тату з ініціалами Девіда Бекхема

Як виявилося, дизайнерка в процесі видалення кількох татуювань зі свого тіла. Присвячена чоловікові не єдина. Вікторія сказала, що вони їй більше не подобаються. Мова йде про естетичні міркування.

Просто вони вже не такі гарні, - сказала Вікторія на шоу. - Це не має прихованого значення. ЗМІ відразу почали спекулювати. Я покину свого чоловіка? Ні! Мені просто набридло це татуювання. Тільки це, – додала вона.

Також вона пояснила, що не проти татуювань і похвалила ті, які є на тілі її чоловіка і дітей. Однак деякі її власні, які вона давно сама зробила, почали кровоточити і синіти, тому їх потрібно було видалити.

Вікторія Бекхем про одруження свого сина Брукліна з Ніколою Пельц

Ведуча програми вирішила скористатися нагодою і розпитати про одруження її старшого сина Брукліна Бекхема, який півроку тому одружився з Ніколою Пельц. Вікторія досі нібито конфліктує з невісткою.

Коли її запитали, які поради вона давала Брукліну з шлюбу, 48-річна жінка відповіла: «Я думаю, ви ніколи не можете давати поради з цього приводу». Діти мають справлятися з цим самостійно, вчитися на своїх помилках. Але знаєте, ви повинні бути поруч, підтримувати. І ми дуже близькі, - запевнила вона. Однак вона не згадала про Ніколу.

На початку жовтня в Instagram з'явилося перше за довгий час фото Вікторії з Ніколою Пельц. Підписала: Я вас усіх дуже люблю. Таким чином, схоже, жінкам вдалося уникнути або запобігти будь-якій проблемі, про яку повідомляли ЗМІ. Кожна з них, коли вона вирішила послатися на чутки про це, сказала, що між ними все добре.

Поділіться цим постом