Пол Уеслі та Інес де Рамон розлучаються

Американські видання шоу-бізнесу, зокрема People і Just Jared, опублікували заяву, отриману від представників Пола Уеслі та Інес де Рамон. З нього видно, що рішення про розлучення було прийнято майже півроку тому. Це взаємно. Крім того, на даний момент основні зацікавлені сторони просять поважати їх конфіденційність.

Рішення про розлучення обопільне, воно було прийняте 5 місяців тому. Тепер вони просять поважати їхнє приватне життя, – йдеться у змісті вищезгаданої заяви.

Пол Уеслі та Інес де Рамон - історія стосунків

Нагадаємо, Пол Уеслі та Інес де Рамон почали зустрічатися у 2018 році. У червні того ж року їх бачили в Нью-Йорку, тримаючись за руки після обіду в одному з місцевих ресторанів. Приблизно через місяць вони підтвердили свої стосунки в Instagram. У лютому 2019 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Пол Уеслі та Інес де Рамон таємно одружилися. Цікаво, що пізніше ці повідомлення підтвердила Ніна Добрів. Через рік – під час пандемії – актор розповів про карантин та час, який проводить із партнеркою та улюбленим собакою вдома. Вже кілька тижнів шанувальники почали пліткувати про розставання. У зв'язку з цим Пол Уеслі та Інес де Рамон виступили із заявою, в якій описали свою поточну ситуацію. 

Поділіться цим постом