Леонардо Ді Капріо не припиняє свої любовні завоювання. З 27-річною Джіджі Хадід 48-річний актор познайомився восени минулого року (тут вік має значення, адже зірка славиться своїм правилом «25 і молодше» ). Пару бачили на романтичних побаченнях у Нью-Йорку, Мілані та Парижі, де вони зупинялися в одному готелі. Шанувальники не сумнівалися, що щось відбувається. Однак їх запал охолодила сама модель, яка вирішила розірвати стосунки із зіркою «Титаніка». Як повідомив анонімний інформатор або інформатор в інтерв'ю журналу «People»:  Джіджі не вистачає сил встигати за Леонардо. Його спосіб життя для неї занадто швидкий. Говорили, що 27-річна дівчина хотіла повністю зосередитися на материнстві, а Лео влаштовував численні вечірки та проводив найкращий час у місті.

Незабаром ЗМІ помітили 48-річного хлопця в компанії 23-річної Вікторії Ламас, яку бачили разом із зіркою на вечірці в стилі Гетсбі з нагоди 48-річчя Леонардо. Пару також спіймали за вечерею в клубі The Bird Streets Club в Голлівуді, вони разом покинули приміщення в автомобілі актора.

Леонардо Ді Капріо зустрічається з 19-річною?

Кілька днів тому в Інтернеті поширили фотографії 48-річного Леонардо в компанії 19-річної Іден Полані. На 3 десятиліття молодший підліток - модель з Ізраїлю. Пара була сфотографована разом на вечірці, яку влаштувала модель Райлі Монтана. Інтернет-користувачі не приховували свого обурення величезною різницею у віці між потенційними коханими.

Це дівчина, чиє навчання в середній школі було перервано через пандемію COVID-19.

Однак, за даними журналу People, Леонардо Ді Капріо  не зустрічається з 19-річною Іден. Лео та Іден просто сиділи поруч на вечірці. Ді Капріо може спілкуватися з дівчатами, але це не обов’язково означає, що він має з нею стосунки.

Поділіться цим постом