Через чотири місяці після розриву з Лізою Бонет - як повідомляють американські ЗМІ - Джейсон Момоа знову був вражений стрілою Купідона. Вибранцем 42-річної зірки «Аквамена» виявилася 32-річна Ейса Гонсалес, з фільму Едгара Уайта «Малюк-водій» або чудового фільму Дж. Блексона «Я подбаю про все». Чутки про їхній роман з’явилися після прем’єри фільму Майкла Бея «Швидка допомога», в якому Ейза знялася з Джейком Джилленхолом – Джейсон неофіційно супроводжував свою нову дівчину на заході. Вважається, що стосунки з мексиканською актрисою допомогли гавайському актору впоратися з важкими емоціями після закінчення 16-річних відносин з Боне.

Людина з оточення актора тоді розповіла журналу People, що Момоа і Гонсалес відчували пристрасні почуття один до одного, хоча обидва були дуже зайняті своєю роботою. 

 Вони проводять час разом, коли тільки можуть, і, незважаючи на щільний графік, вони роблять все можливе, щоб це вийшло.

На жаль, схоже, що ідилія закінчилася, адже за повідомленнями журналу «People» – стосунки не витримли випробування часом. Пара розлучилася через кілька місяців стосунків. Вони заявили, що на даному етапі їхнього життя їхні плани несумісні.

Вони дуже люблять один одного і деякий час таємно зустрічалися, перш ніж всі дізналися про їхні стосунки. Однак вони знаходяться на різних етапах життя.

Інше джерело повідомило, що Джейсон Мамоа та Ейса Гонсалес "сподіваються вирішити проблеми".

Ейса Гонсалес - приватне життя

Незалежно від повороту подій, ми напевно ще не раз почуємо про любовні пригоди цих двох. Любовне життя Ейси Гонсалес потрапило в заголовки газет майже з самого початку її кар'єри. У 2013 році папараці сфотографували її під час поцілунку з Крісом Хемсвортом. Ні вона, ні відомий з «Голодних ігор» актор тоді не коментували чутки про їхні стосунки, але зірка запевнила, що всю енергію зосереджує на кар’єрі, а не на особистому житті.

Поділіться цим постом