Blue Ivy - нові фотографії вразили всіх

На відео, знятому під час матчу фіналу НБА в понеділок у Сан-Франциско, ми бачимо Блю Айві поруч із її відомим і багатим батьком. На ній шкіряна куртка, на голові кучері, у вухах великі сережки, на губах блиск. Дуже соромиться, коли тато хоче її поцілувати на очах у всіх.

Інтернет зійшов з розуму, побачивши фотографії 10-річної дитини та Джей-Зі. Шанувальники Бейонсе відразу подумали про маму дівчини, а мережа рясніла фото, на яких ми бачимо, як обидві дами носять схожу зачіску.

Blue Ivy є копією Бейонсе. Вони близнюки! – читаємо всюди. У будь-якому випадку, можемо переконатися в цьому на власні очі.

Старша дочка Бейонсе і Джей-Зі робить кар'єру в шоу-бізнесі

Це не перший раз, коли Блю Айві Картер з’являється в публічному просторі, щоб розпалити Інтернет. Картерс часто супроводжувала відомих батьків в офіційних і менш офіційних виїздах - майже щоразу ЗМІ писали про дивовижний стиль юної знаменитості. Час від часу дочка Джей-Зі і Бейонсе також є героїнею кліпів на мамині пісні. Вона виконувала, серед іншого, – поруч із такими зірками, як Лупіта Ніонго, Келлі Роуленд, SAINt JHN або WizKid – у кліпі на пісню «Brown Skin Girl». Це у 2021 році на 63-й церемонії вручення музичних премій Національної академії мистецтв і техніки звукозапису було нагороджено «Греммі», завдяки чому Blue Ivy стала другим наймолодшим володарем «Золотого грамофона» в історії індустрії розваг.

Наприкінці минулого року дівчину можна було побачити в останній кампанії Бейонсе - IVY PARK x adidas. На місці вона з'явилася в компанії матері та сестри Румії. Вона також була присутня на цьогорічному «Оскар» виступі Бея, під час якого співачка представила номіновану на «Оскар» пісню «Be Alive» з фільму «Король Річард. Переможна родина».

 

Поділіться цим постом