Брітні Спірс і Сем Асгарі хотіли поповнити сім’ю (на жаль, популярна співачка втратила дитину, про що вона повідомила через свій профіль в Instagram), а весілля планували кілька місяців. Як повідомляють американські сайти пліток, які очолює "TMZ", це мало відбутися минулого четверга. Цього разу повідомлення таблоїдів підтвердилися. Брітні Спірс і Сем Асгарі тепер одружені. І ми знаємо, як виглядала церемонія, хто розробив весільну сукню для нареченої і хто з’явився на заході.

Брітні Спірс і Сем Асгарі одружилися - якою була церемонія?

Подробиці весілля Брітні Спірс і Сема Асгаріа вже розкриті. Як повідомлялося, церемонія відбулася 9 червня в Лос-Анджелесі. За даними «People» та інших сайтів шоу-бізнесу, одна з найпопулярніших співачок світу вимовила слова шлюбної клятви у сукні, яку спеціально для неї розробила Донателла Версаче.

Брітні Спірс і Сем Асгарі одружилися - гості 

Як виявилося, Брітні Спірс і Сем Асгарі могли розраховувати на підтримку багатьох відомих друзів. Вони одружилися в компанії Селени Гомес, Мадонни, Дрю Беррімор, Марії Менунос, Періс Хілтон, її матері та чоловіка. Зрозуміло, члени сім’ї Брітні Спірс були відсутні на церемонії, за винятком її брата Брайана. Але що дивує, так це відсутність її синів-підлітків. Помічник юриста Марк Вінсент Каплан пояснив в інтерв'ю: вони підтримують свою матір і насолоджуються її щастям із Семом Асгарі. Однак вони вирішили, що це має бути їхній вечір, і не хочуть його відбирати. 

Брітні Спірс і Сем Асгарі одружилися - на захід увірвався колишній чоловік співачки

На жаль, того дня не все йшло за планами молодої пари. У мережі з'явилося шокуюче відео, на якому видно, що колишній чоловік Брітні Спірс Джейсон Александер (нагадаємо, що їхній шлюб тривав всього 55 годин), увірвався на розкішну віллу, де йшла підготовка до весілля. Чоловік намагався знайти зірку, а також запевнив, що не допустить цього весілля. Про все він повідомив у своєму профілі в Instagram. На щастя, вдалося взяти це під контроль, і ніхто не постраждав. Джейсона Олександра заарештували. Як повідомив Метью Розенгарт - адвокат Брітні Спірс - чоловік понесе відповідальність.

Поділіться цим постом