Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс доводять, що справжнє кохання існує. Їх багато років пов’язували щасливі стосунки, що – погодьтеся – рідкість у шоу-бізнесі. Крім того, у них двоє дітей. Керіс Зета Дуглас нещодавно відсвяткувала своє 19-річчя, а Ділану Майклу Дугласу вже виповнилося 22. На жаль, про доньку всесвітньо відомої пари ми знаємо небагато. Однак все вказує на те, що син Майкла Дугласа і Кетрін Зета-Джонс хотів би піти по їх стопах. Все частіше він супроводжує їх під час галузевих заходів.

Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс відвідали гала-прем'єру фільму «Людина-мураха і Оса: Квантоманія» разом зі своїм сином. Темно-синій піджак і вільні брюки такого ж кольору, сорочка з абстрактним візерунком і кросівки він із задоволенням позував з Кетрін Зета -Джонс і Майклом Дугласом, який грає головну роль у фільмі. 

Що ми знаємо про 22-річного Ділана Майкла Дугласа?

Ділан Майкл Дуглас дуже активний у соціальних мережах, включаючи Instagram, тому ми можемо познайомитися з ним трохи ближче. Все вказує на те, що він цікавиться музикою і чудово почувається на сцені. На жаль, багато чого більше невідомо (навіть які у нього плани на майбутнє), адже до цього часу Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс дуже обережно ставилися до приватного життя своїх дітей. 

 

Поділіться цим постом