Руперт Мердок розлучається з Джеррі Холл

Кажуть, кому щастить у картах, тому не щастить у коханні. Він знає толк в тому, як заробляти гроші, але в його емоційному житті все може бути інакше. Як повідомляє The New York Times, 91-річний Руперт Мердок збирається розлучитися вчетверте. У 2016 році він одружився зі своєю дружиною, 66-річною моделлю Джеррі Холл. Раніше, в 1956-1967 роках, його пов'язували з покійною знаменитістю Патрицією Букер. Потім його серце викрала журналістка і прозаїк Анна Мердок Манн, з якою він був одружений з 1967 по 1999 рік. Пізніше він сказав «так» кінопродюсеру та колишньому директору Asia Star TV Венді Ден (1999-2013). 

З іншого боку, Джеррі до того, як вийти заміж за власника News Corporation, більше двох десятиліть була пов’язана з Міком Джаггером, солістом Rolling Stones, з яким сьогодні у неї четверо дорослих дітей. Найвідоміша дочка — Джорджія Мей Джаггер, модель, яку ви напевно знаєте з міжнародних обкладинок «Elle» чи «Vogue» чи кампаній Rimmel, Chanel Resort, H&M, Reserved.

Руперт Мердок і Джеррі Холл: Розлучення 

Повідомлення про розлучення Мердока і Холла приголомшили як ЗМІ, так і ділову пресу. Особливо в перші кілька років стосунки здавалися дуже вдалими. Настільки, що мільярдер, щоб мати можливість приділяти більше часу своїй дружині, вирішив поступитися частиною обов’язків своїм дітям (у нього шестеро), у тому числі Лаклану Мердоку, якого вважають його наступником.

Як пише The New York Times, зміни в приватному житті Руперта Мердока навряд чи суттєво вплинуть на структуру власності компаній, акціями яких він володіє. Проте експерти вважають, що чергове розлучення відкличеться по всій його бізнес-імперії, яка має глобальний вплив на такі ЗМІ, як Fox News Channel у США, The Sun у Великобританії та Sky News в Австралії.

Статки Руперта Мердока Forbes оцінює в 17,7 млрд доларів. 

Поділіться цим постом