Мерилін Менсон проти Еван Рейчел Вуд

На початку 2021 року Еван Рейчел Вуд звинуватила свого колишнього партнера Мериліна Менсона у психологічному та фізичному насильстві над нею. Незабаром відбулася прем'єра документального фільму режисерки Емі Берг "Повстання Фенікса", в якому актриса розповіла про свої стосунки з скандальним артистом. Говорячи про кошмари, які вона пережила, вона звинуватила екс-портнера в зґвалтуванні на зйомках кліпу.

Музикант спочатку робив заяви, в яких ставив під сумнів слова 34-річного хлопця, але в березні 2022 року вирішив передати справу до суду. Його адвокати подали позов проти Вуд до Верховного суду Лос-Анджелеса , звинувативши її в наклепі та фальсифікації доказів (включаючи лист від агента ФБР). 53-річна зірка дала короткий коментар в Instagram.

Прийде час, коли я зможу поділитися більшою інформацією про минулий рік. До того часу мені доведеться дозволити фактам говорити самі за себе, – написав він.

Джонні Депп проти Ембер Херд

Тим часом дуже добрий приятель Меріліна Менсона Джонні Депп виграв позов про наклеп проти його колишньої дружини Ембер Херд. Обставини цієї справи, мабуть, пам’ятають усі, але для протоколу нагадаємо: у 2018 році актриса написала гучну колонку для Washington Post, у якій зізналася, що була жертвою як психологічного, так і фізичного насильства. У тексті вона не називала імені кривдника, але всім було очевидно, що мова йде про колишнього чоловіка. Він подав до суду, а судову тяганину, яка розпочалася у квітні цього року, ЗМІ називають «процесом десятиліття».

Справу, про яку повідомляли ЗМІ в прямому ефірі та широко коментували в соціальних мережах, було вирішено проти актриси. 1 червня суд присяжних визнав Ембер Херд винною в наклепі на Джонні Деппа.

Менсон проти Вуд і Депп проти Херд: що спільного в цих випадках?

Яке відношення справа Менсона має до історії Деппа? Хоча звинувачення та обставини абсолютно різні, є багато подібностей, каже автор твіту, який з п’ятниці запалює інтернет. Кілька записів порівнюють позов Мерліна Менсона про наклеп проти його колишньої партнерки Еван Рейчел Вуд з Джонні Деппом і Ембер Херд. Проведений аналіз дає підстави вважати, що судова перемога Деппа є «небезпечним прецедентом», який чоловіки, звинувачені в жорстокому поводженні зі своїми партнерками, можуть використати в суді.

Я ще більше розчарована тим, що означає цей вирок для інших жінок. Це помилка. Ми перенеслися в той час, коли жінку, яка говорила, можна було публічно ганьбити і принижувати. Рішення суду відкидає в сторону ідею про те, що насильство над жінками слід сприймати серйозно.

Чи справді прогнози знайдуть своє висвітлення в реальності? Ймовірно, незабаром ми побачимо, коли справа Менсон проти Вуд постане перед судом. 

Поділіться цим постом