Вам набрид французький? І не тільки класичний, біло-тілесний, а й донедавна модний неоновий варіант? Зробіть ставку на італійський манікюр, адже саме він дозволяє отримати найгарячіші нігтики літа 2022 року. Тим більше, що він розроблений спеціально для коротких нігтів, які найкраще підходять під час літньої відпустки, особливо якщо ви хочете активно провести відпустку (наприклад, зайнявшись водними видами спорту). Італійський манікюр - це ще й чудовий спосіб візуально подовжити нігті, тим самим зробити ще й стрункішими пальці.

Італійський манікюр, або як візуально подовжити нігті 

Італійський манікюр - це не стільки малюнок на нігтях (як у випадку з французькими нігтями), скільки техніка їх малювання. Яка до того ж настільки проста, що з ним впорається навіть зовсім непідготовлена людина. Тим більше, що для виконання італійського манікюру не потрібні лампи чи інші спеціальні інструменти, достатньо звичайного лаку для нігтів (можливо також основи під лак або верхнє покриття, якщо ви хочете довше насолоджуватися ефектом). 

Суть полягає в тому, щоб нафарбувати нігті так, щоб лак не торкався кутикул - особливо тих, що знаходяться з боків. Тому краще не «доставати» лаком до бічного краю нігтьової пластини, залишивши там дуже вузький зазор. Саме він робить нігті довшими і стрункішими.

Цю техніку можна використовувати не тільки для монохромних нігтів, але і коли ми хочемо намалювати на них візерунки. Бажано залишити лише невеликий зазор збоку. 

Італійський манікюр - більш ефектний варіант тренду

Є ще один варіант італійського манікюру - трохи більше схожий на французький, тому що він також складається з малювання тонкої лінії на кінчику нігтя. Різниця полягає в тому, що ми робимо це не просто на краю, а просуваємося трохи глибше, щоб намальована лінія утворювала U-подібну форму. Це ще один оптичний трюк, завдяки якому ваші нігті здаються довшими, ніж вони є насправді.

Контрастну U-подібну лінію на нігті можна фарбувати як одним, так і двома (і більше) кольорами. Залежно від того, чи віддаєте ви перевагу більш мінімалістичному чи божевільному варіанту. Майстри манікюру підкреслюють, що найкраще італійський манікюр виглядає на квадратних або мигдалеподібних нігтях . Щоб підсилити ефект, перед фарбуванням нігтів варто ретельно видалити (або навіть зрізати) кутикули - щоб поверхня нігтьової пластини була якомога довшою.

Поділіться цим постом