Нещодавно вийшов четвертий сезон «Дивних справ». Серіал користується надзвичайною популярністю, особливо серед молодих глядачів. Настільки, що покоління Z змусило пісню 80-х повернутися на вершини чартів. І пробула вона там три тижні! Завдяки серіалу 63-річна Кейт Буш за один раз побила три рекорди Гіннеса! Оце Так!

Кейт Буш - які рекорди Гіннесса вона побила?

Першим рекордом, який їй вдалося побити, було стати найстаршою виконавицею з першим місцем у британських чартах. Таким чином вона перемогла 76-річну Шер, яка займала цю позицію до неї (вона піднялася на вершину британського чарту з хітом «Believe» у віці 52 років). Незважаючи на це, співачка одразу ж привітала Кейт у Twitter. Вона також звернула увагу на перешкоди, які колись супроводжували артистів на шляху до успіху. У твіттері вона написала, що колись жінки не могли довго залишатися в чартах і змушені були боротися зі «стіною тестостерону».

Другий рекорд Кейт - це період від виходу пісні до її вершини чартів. Востаннє перше місце артистка посіла у 1978 році з піснею "The Kick Inside". Так минуло з того часу 44 роки! Це вже третій рекорд, побитий співачкою. -  Я просто не можу в це повірити. Номер 1 третій тиждень. Ми дуже раді! Насправді це все здається трохи нереалістичним , – написала Буш у мережі.

Завдяки використанню пісні в серіалі Кейт Буш заробила 2,3 мільйона доларів.

Кейт Буш прихильниця "Дивних речей"

Артистка зізналася, що використання її твору в серіалі принесло їй велику радість, адже вона дуже любить "Дивні речі". — Я щойно додивилася серіал. Раніше я бачила лише сцени, де використовувалася моя пісня. Я не знала, як розгорнеться історія. Для мене велика честь, що моя пісня була використана в цьому серіалі, - сказала Буш в інтерв'ю ВВС. –  Не уявляю, скільки праці було вкладено, щоб створити щось такого масштабу. Вийшло щось надзвичайно видовищне.

Офіційний плейлист з четвертого сезону "Дивних справ" - копальня хітів

Шанувальники «Дивних справ» можуть послухати офіційний плейлист четвертого сезону серіалу. Окрім Кейт Буш, до нього увійшли, серед інших, Metallica, Джеймс Тейлор і Рік Деррінджер. Цього року також буде CD версія та вінілова платівка. Слід також підкреслити, що інші пісні, використані в четвертому сезоні серіалу, також зараз дуже популярні!

Поділіться цим постом