Свою акторську кар'єру Армі Хаммер почав з епізодів у популярних серіалах, таких як «Пліткарка» і «Готовий на все». Проривом у його кар'єрі став 2010 рік, коли на екрани вийшов оскароносний фільм режисера Девіда Фінчера «Соціальна мережа». Подвійну роль американця (він зіграв братів-близнюків Кемерона і Тайлера Вінклвоссів) оцінили як критики, так і глядачі. В результаті йому швидко стали надходити все нові і нові цікаві пропозиції.

Армі Хаммер - завершення кар'єри затьмарене скандалом

Він отримав міжнародне визнання за гру разом з Тімоті Шаламе в оскароносній мелодрамі «Ті дні, ті ночі». Однак кар'єра актора тривала недовго. Через три роки після прем'єри знаменитої картини Луки Гуаданьїно зірка став героєм гігантського морального скандалу, який зруйнував його подальшу кар'єру в Голлівуді. Протягом багатьох років Армі Хаммера, якого вважали зразковим чоловіком і батьком, на початку 2021 року звинуватили в зґвалтуванні та канібалізмі.

Армі Хаммер змінив професію?

Скандал, насичений шокуючими подробицями, повністю відкинув Армі Хаммера в тінь. Незабаром після вибуху скандалу актор на багато місяців опинився в спеціалізованому центрі, де проходив терапію.

Армі вже покинув заклад, де він провів 9 місяців. Він почувається добре. Особливо Армі хоче зустрітися з дітьми, повідомляв інформатор таблоїду The Sun у грудні минулого року.

Відтоді про зірку нічого не було чути. Дотепер. У соціальних мережах почали ходити чутки, що Армі знайшов роботу консьєржем на розкішному курорті на Кайманових островах. Доказом цього мала стати листівка з фотографією Хаммера, яку виклала в мережу донька пари, яка відпочивала на курорті Morritt's Resort на Великому Каймані.

Я ваш особистий консьєрж, і я тут, щоб допомогти вам отримати найкраще від вашої відпустки - я рекламую свої послуги.

Брошура показує, що Hammer також пропонує туристам, серед інших знижки в ресторанах і факультативні екскурсії, плавання з дельфінами або дайвінг.

Виявилося, що Армі Хаммер і справді зупиняється на згаданому курорті, але тільки як гість. Повідомлення про те, що актор влаштувався туди на роботу, вже спростував його адвокат. Виявилося, що листівка, яка поширюється в Інтернеті, створена лише для жарту.

Хаммер приїжджає на Кайманові острови багато років, він пережив там пандемію, тому добре знає персонал закладу. Інтернет-користувач, який спочатку опублікував фотографію в Twitter, пізніше уточнив, що насправді він показує деяких відпочиваючих і проводить багато часу в офісі курорту, але він точно не є співробітником.

Цікаво, що охочих скористатися послугами Хаммера було багато. Співробітник Morritt's Resort, який працює там понад 12 років, розповів ЗМІ, що ніколи не отримував стільки дзвінків і що до того часу «він міг лише мріяти про такий розголос».

І все ж?! Армі Хаммер працює консьєржем на Кайманових островах?

Ми писали, що Армі Хаммер залишається на курорті лише в якості гостя. Однак, за останньою інформацією, виявляється, що це не зовсім так. Ситуація змінилася на 180 градусів, коли інформатор розповів Variety, що актор насправді працює в готелі. Кажуть, що Hammer продає так звані «таймшери».

Він працює на курорті та продає нерухомість для відпочинку протягом обмеженого періоду часу. Він хоче заробити трохи грошей, щоб утримувати сім'ю.

До роботи в готелі Armie Hammer керував житловим комплексом на Кайманових островах. Він оселився там, щоб бути поруч зі своїми двома маленькими дітьми, які живуть з його колишньою дружиною Елізабет Чемберс.

Поділіться цим постом