BB крем, CC крем, DD крем - все, що вам потрібно про них знати. Чим вони відрізняються?

Ми любимо багатофункціональну косметику! Вона дозволяє значно заощадити: і час, проведений у ванній, і місце в косметичці, і, звичайно, гроші. Вони здатні творити чудеса! Тож не дивно, що останнім часом їх популярність зросла. Найкращий приклад? Це не лише багатоцільові олії, які можна використовувати для обличчя, тіла та волосся, але й уже давно популярні BB, CC та DD креми, які поєднують кілька інгредієнтів, щоб одночасно живити та прикрашати, коригувати недосконалості. Але чи знаєте ви, чим вони насправді відрізняються один від одного?

Що таке BB Cream, CC Cream і DD Cream? Які їх властивості? Для кого вони створені? Що означають скорочення? І наостанок – які між ними відмінності? Розвіюємо всі сумніви. Нижче ви знайдете відповіді на найактуальніші питання! Перевірте, коли брати BB крем, коли CC крем, а коли DD? І для якого кольору обличчя вони призначені.

Що таке BB крем і які його властивості?

BB означає Beauty Balm або Blemish Balm. Отже, що таке BB крем? Це  косметичний крем, який діє як зволожуючий крем і основа водночас. ВВ-крем дбайливо маскує недоліки, одночасно живлячи колір обличчя. Хоча він був винайдений в Німеччині, він отримав популярність завдяки корейським жінкам. Відомі своєю ідеальною та бездоганною шкірою, азіатські жінки віддають перевагу легким ВВ-кремам замість густих тональних кремів. Згодом їхніми стопами пішли і європейські жінки, які все частіше згадують про ВВ-креми не тільки влітку, бажаючи знайти альтернативу традиційним тональним кремам, але й тягнуться до них взимку. 

При використанні в якості основи ВВ-крем дає ефект відпочилої шкіри. Завдяки йому обличчя стає здоровим, а колір рівномірним. Ось чому ВВ-крем особливо рекомендований людям із зміною кольору шкіри. Пігмент ВВ крему настільки сильний, що здатний приховати дрібні недоліки. Незважаючи на те, що це не рекомендується у випадку флюїду, BB-крем можна наносити під очі завдяки його легкій формулі. Завдяки цьому він зменшить темні кола під очима та гарно освітлить шкіру навколо очей. У той же час це буде безпечно для цієї делікатної зони.

ВВ-крем також має багато доглядаючих властивостей. Він не тільки відмінно зволожує, але і захищає шкіру від зовнішніх факторів. Дуже часто він також містить SPF-фільтр, тому захищає від шкідливого впливу сонячних променів. Знімає подразнення і полегшує загоєння ран, має протизапальну дію. Ще однією перевагою цього продукту є його універсальність. Що це означає? BB кремом можуть користуватися люди з усіма типами шкіри: від проблемної та жирної, до комбінованої та сухої.

BB крем і CC - в чому різниця?

Чим ВВ-крем відрізняється від СС-крему? Почнемо з визначення. Абревіатура CC -  Cream and Colour.  Формула CC-крему розроблена на основі BB-крему, але його використання інше. Перш за все, він забезпечує краще покриття, оскільки містить більше пігменту. Він вирівнює тон шкіри і здатний впоратися з висипом вугрів, але при цьому не дає ефекту маски, добре зливається зі шкірою і виглядає на обличчі природно. Для кого призначений CC крем? Рекомендується людям з акне та куперозною шкірою.

Як і ВВ-крем, СС-крем має зволожуючий ефект. Його можна використовувати як окремий продукт, як основу, так і як основу для флюїду, який розгладить шкіру та забезпечить краще поглинання наступних засобів. Підводячи підсумок, головна відмінність між ВВ-кремом і СС-кремом полягає в тому, що перший має більше кондиціонуючих властивостей, тоді як другий забезпечує більше покриття.

DD крем - що це? Властивості та призначення

Крем DD, або Dynamic Do All , також є продуктом на основі кремів BB і CC. Відрізняється від них тим, що призначений для зрілої і вимогливої шкіри. Він забезпечує ще сильніше покриття, ніж крем CC (і, звичайно, крем BB), має властивості проти зморшок і делікатно освітлює шкіру, роблячи її більш сяючою і молодшою. І, звичайно, зволожує. Незалежно від потреб вашої шкіри, особливо варто звернути увагу на косметику влітку. Всі вони легше тональних кремів, не забивають шкіру і дозволяють їй дихати. Крім того, вони ефективно зволожують, живлять і відновлюють. Адже шкірі теж потрібна відпустка! 

Поділіться цим постом