Помер «М’ясний рулет», легенда музики та кіно

Світ культури сьогодні оплакує непоправну втрату. У віці 74 років пішов з життя Міт Лоуф (насправді Марвін Лі Адей) - легенда року і видатний багатоликий артист. Його надзвичайно плідна та творча кар’єра тривала шість десятиліть, протягом яких він продав понад 100 мільйонів альбомів по всьому світу та знявся у більш ніж 65 фільмах, включаючи «Бійцівський клуб», «Фокус» та «Світ Вейна».

Народився 27 вересня 1947 року в Далласі (Техас, США) артист створив свою найбільшу акторську гру в мюзиклі  «The Rocky Horror Picture Show» (1975), де зіграв роль Едді. Сім'я підтвердила інформацію про смерть.

З розбитим серцем хочу повідомити, що непереможений м’ясний рулет сьогодні пішов із життя. Поруч з артистом постійно була його дружина Дебора. Його дочки Перл і Аманда та друзі провели з ним останні 24 години», – читаємо на офіційному профілі музиканта у Facebook.

Останній тиждень артист провів у відділенні інтенсивної терапії в Нешвіллі (США). Неофіційно повідомляється, що він помер від коронавірусної інфекції та тяжкого перебігу COVID-19, але офіційна причина смерті не відома.

М'ясний рулет "зробив би все для кохання"

Хоча з моменту виходу його найвідомішого альбому «Bat Out of Hell» минуло три десятиліття, щороку все ще продається близько 200 000 копій. Наразі альбом розійшовся тиражем понад 43 мільйони копій, досягнувши майже таких же запаморочливих результатів, як і культовий «Thriller» Майкла Джексона. До сьогодні він залишається одним з десяти найпопулярніших музичних альбомів у світі.

Найбільші безперечні хіти Meat Loaf«I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)» і «Rock and Roll Dreams Come Through» з альбому «Bat Out of Hell II»(1993). Остання розійшлася тиражем понад 18 мільйонів примірників.

На «останньому прощанні» родина артиста додала, що втрата такого виняткового чоловіка завдає болю не лише рідним, а й всьому світу. Meat Loaf назавжди змінив історію музики та кіно.

Ми знаємо, що він означав для всіх вас, і ми вдячні за вашу підтримку та любов у сумі про втрату такого надихаючого митця та чудової людини. Дякуємо за розуміння, зараз нам потрібно багато спокою.

Поділіться цим постом