Хоча Бредлі Купер приєднався до групи голлівудських акторів першої ліги зовсім недавно, він працює в кіноіндустрії вже понад двадцять років. За ці два десятиліття він стояв по обидва боки камери, отримав низку кінопремій і аж чотири номінації на «Оскар». Однак у своїй кар'єрі він ніколи не грав занадто багато сцен з роздяганням. Лише «Кошмари» змінили це.

«Кошмари» — новий трилер мексиканського режисера Гільєрмо дель Торо, відомого творця таких хітів, як «Лабіринт Пана», «Форма води» та «Хеллбой». Дія в 1940-х роках, створена за романом Вільяма Ліндсі Грешема, розповідає про людину на ім'я Стентон Карлайл, який намагається збагатитися наївністю нью-йоркської еліти, використовуючи надзвичайні навички певного телепата та його дружина, яка бачить майбутнє. Саме у фільмі «Кошмари» Бредлі Купер вперше стояв перед камерою повністю голим.

«Це було досить важко», – зізнався Бредлі Купер в інтерв’ю, згадуючи сцену оголення, яку він знімав у ванні з Тоні Коллетт. «Сцена стриптиз у ванні вимагала, щоб оголилося все моє тіло, як ззаду, так і спереду. Я досі пам’ятаю той день – я був повністю голий шість годин перед усією знімальною групою. Крім того, це був перший день на знімальному майданчику», - зізнався він і додав, що навіть на мить не замислювався про правомірність цього рішення. На його думку, необхідно було досягти наміченої мети: «Зміст фільму вимагав від нас зробити сцену по-справжньому, бути емоційно і фізично оголеним у ній. Оголеність у цій сцені була абсолютно виправданою».

Це ще не все. Роль Стентона Карлайла виявилася для екс-партнера Ірини Шейк однією з найскладніших за всю його кар'єру. «Як актор я відчував себе дуже вразливим. Усі мої ролі залишаються глибоко всередині мене, але ця, мушу визнати, була надзвичайно важкою», – зізнався Купер.

У стрип-сцені Бредлі Купера супроводжувала Тоні Коллетт.

«Кошмарний провулок» Гільєрмо дель Торо з Бредлі Купером, Кейт Бланшетт, Тоні Колетт і Руні Мара вийде в прокат у січні 2022 року .


 

Поділіться цим постом