Дженніфер Еністон, за якою в Instagram стежать майже 40 мільйонів людей, любить ділитися знімками свого професійного та особистого життя зі спостерігачами. Вечеря з друзями (в основному з Кортні Кокс або Лізою Кудроу), за лаштунками серіалу «Ранкове шоу», ранкова йога, її улюблені ритуали краси та дієти.

Натуральна Дженніфер Еністон в Instagram

Нещодавно колишня дружина Бреда Пітта опублікувала знімок, на якому ми бачимо Дженніфер, загорнуту в рушник, без макіяжу, але з вологим, природно хвилястим волоссям. Знімок отримав дуже позитивні відгуки від шанувальників: "Ти виглядаєш красиво!", "Королева", "Дякую... це те, що змінює життя жінок. Нам потрібно більше відомих людей, які показують, як вони насправді виглядають кожен день, без фільтрів і макіяжу. Браво» - це лише кілька коментарів, які з'явилися під фото Дженніфер Еністон. 

Дженніфер Еністон на своєму знаменитому фото в Instagram не тільки акцентує увагу на природності, але й нагадує шанувальникам, що її знамените випрямлене волосся насправді є результатом укладання та випрямлення. Волосся Дженніфер Еністон природно, ніжно завивається і все вказує на те, що Джен подарує нам його в наступних втіленнях найближчим часом. Адже минулого року вона створила бренд догляду за волоссям Lolavie – це її найкраща реклама. 

Зачіска Дженніфер Еністон і відома сцена в серіалі "Друзі"

Згадка про вологість, яку Дженніфер Еністон опублікувала під своїм фото в Instagram, не випадкова. Таким чином актриса згадала знамениту сцену в серіалі «Друзі», головною героїнею якої стала її дорога подруга, яка зіграла роль Моніки Геллер Кортні Кокс. Відвідуючи Барбадос, Моніка в 23 серії дев’ятого сезону «Друзів» страждає від надзвичайно кучерявого волосся, яке набуло дивовижного та вражаючого об’єму через вологість на острові. «Це через вологість», — каже Моніка, змирившись в епізоді. Це речення стало одним з найвідоміших речень у всій серії «Друзі». 

Поділіться цим постом