ATR – це надзвичайно ефективна підтяжка, омолоджуюча та моделююча процедура, а її ефекти надзвичайно вражаючі:

  • покращення овалу
  • заповнення зморшок і носогубних борозен
  • моделювання обличчя
  • поліпшення щільності шкіри
  • зменшення тіней під очима
  • поліпшення кольору
  • значне живлення та оздоровлення шкіри. 

Використання багатого тромбоцитами плазмового концентрату та натурального наповнювача під час однієї процедури активізує сильну стимуляцію регенеративних процесів в організмі пацієнта та вироблення нових волокон колагену та еластину. В результаті покращується кровопостачання шкіри і посилюється вироблення гіалуронової кислоти, яка відповідає, в тому числі, і за правильне зволоження шкіри.

Процедура наповнення шкіри з використанням ATR призначена в першу чергу для людей, які очікують природного наповнення та ефекту оздоровлення. Кількість необхідних процедур ATR залежить від стану та індивідуальних потреб шкіри пацієнта. Слід пам’ятати, що як натуральний препарат, ATR буде триматися в шкірі менше, ніж гіалуронова кислота. Для досягнення оптимального ефекту рекомендується проводити три процедури з інтервалом 2-3 місяці.

Щоб максимально використати наповнювач ATR, пацієнт повинен належним чином підготуватися до процедури. Головне — дотримуватись правильного харчування, що впливає на якість тромбоцитів, які містяться в плазмі, що виливається в кінцевий результат. Крім того, за 2 дні до процедури слід пити багато води, за день до процедури не вживати алкоголь та інші зневоднюючи речовини, а за 3 дні до процедури не приймати НПЗЗ (нестероїдні протизапальні засоби).

Після процедури шкіра може злегка почервоніти, також можуть бути невеликі синці, які легко приховати під макіяжем. Також можлива поява невеликої припухлості та локальної болючості, які зникають через 24-48 годин. Ви можете повернутися до повсякденних справ одразу після процедури. Оброблені ділянки слід утримувати в чистоті та захищати від погодних умов, включаючи сильний мороз або сонячне світло. Забороняється відвідувати басейн, засмагати або займатися інтенсивними фізичними вправами.

Поділіться цим постом