Гаспар Улліель помер - причини смерті

Помер відомий французький актор Гаспар Улліель. 37-річний чоловік відпочивав на гірськолижному курорті Ла-Роз'єр у французьких Альпах. Як повідомляє Agence France-Presse, у вівторок, 18 січня, він зіткнувся з іншим лижником на стику двох схилів і отримав серйозну черепно-мозкову травму. Незважаючи на швидку допомогу рятувальників, які гелікоптером доставили актора до лікарні Гренобля, наступного дня Улліель помер. Про його смерть повідомила його родина. «Французьке кіно втрачає величезний талант, сповнений шарму та енергії», – написав у Twitter міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер.

Гаспар Улліель відпочивав в Альпах зі своєю сім'єю, 30-річною Гаель П'єтрі та 6-річним сином. Саме під час свята в Альпах Гаспар Улліель і Гаель П'єтрі відзначили шостий день народження свого сина Орсо. 12 січня Гаель поділилася зі своїми підписниками в Instagram відео, на якому син Гаспара Улліеля з’їжджає зі схилів. "І просто так... БАМ. Минуло шість років!!! З днем народження, кохання всього мого життя", - підписала вона фото. Сьогодні під записом з’явилися десятки тисяч коментарів шанувальників. Французькі ЗМІ повідомляють, що місцева поліція розпочала розслідування у зв'язку з трагічним інцидентом для з'ясування його обставин.

Ким був Гаспар Улліель? Найвідоміші ролі актора

Гаспар Улліель був одним із провідних французьких акторів, який завоював серця глядачів ролями у таких фільмах, як: «Сен-Лоран» (він грав самого Іва Сен-Лорана), «Дуже довгі заручини», «Це тільки кінець», «Закоханий у Париж». У 21 рік за роль Манека у фільмі «Дуже довгі заручини», в якому він знявся разом з Одрі Тату, він отримав премію «Цезар», престижну кінонагороду, яка вважається французьким еквівалентом Оскару.

18 січня 2022 року, у день, коли Гаспар Улліель потрапив у аварію, вийшов довгоочікуваний трейлер нового серіалу Marvel «Місячний лицар» (прем'єра в березні 2022 року), в якому французький актор зіграв Антона Могарта, це його остання роль.

Поділіться цим постом