Анна Кендрік і Білл Хедер: скільки часу вони разом?

Спільні фотографії Анни Кендрік і Бена Річардсона востаннє були зроблені в 2019 році. Саме в цей період пара розлучилася, тим самим безповоротно припинивши свої тривалі стосунки. Як повідомляє джерело PEOPLE, зі своїм новим коханням зірка зустрічається вже більше року. Так хто ж новий хлопець Анни Кендрік? Хоча це спочатку трималося у секреті, тепер ми знаємо, що це  американський актор Білл Хедер. 

Вони познайомилися багато років тому, але зустрічатися почали далеко після цієї події, – розповідає джерело PEOPLE. 

У світі шоу-бізнесу є свої правила — справді вражає, що їм вдавалося так довго тримати ці стосунки в секреті. Такий стан справ, безперечно, міг бути викликаний обставинами пандемії:

Вони обоє дуже цінують конфіденційність, і під час пандемії її було легше тримати. Вони весь час сміються. Анна справді дуже-дуже щаслива. 

З іншого боку, в Us Weekly ми читаємо, що і Анна, і Білл були просто «одночасно холостяками» – саме тоді вони зблизилися один з одним:

Вони дійсно закохані один в одного - дуже. Свої стосунки вони тримають у таємниці, але їхні друзі про все знають, – розкриває інформатор.

Новий хлопець Анни Кендрік: Білл Хедер

Білл Хедер (43) — американський актор, якого ми могли бачити у таких постановках, як «Зійшов з рейок» або «Баррі». Чоловік є володарем 2 премій Еммі. Його характерна, заворожуюча краса  приваблює багатьох шанувальників. У липні 2020 року Хадер і його тодішня дівчина Рейчел Білсон вирішили розлучитися на дружніх засадах  - всього через шість місяців після того, як вони оприлюднили свої стосунки на червоній доріжці на святкуванні Золотого глобуса.

Кендрік молодша за свого нового партнера на 7 років. Судячи з усього, Анна також чудово спілкується з 3 дочками актора та його колишньою дружиною Меггі Кері (шлюб тривав 12 років, а його плід — 7-річна Хейлі Клементіна, 9-річна Харпер та 12-річна Ханна Кетрін). 

Цікаво, що дует разом знявся у святковому фільмі Disney+ «Ноель» у 2019 році, зігравши тоді брата і сестру. З самого початку вони дуже тепло говорили один про одного в інтерв’ю. 

Вони обидва виглядають дуже щасливими, а також, за словами інформаторів, їх об’єднує неймовірно схоже почуття гумору. Однак поки жодна зі сторін не коментувала ці відносини. Ми тримаємо кулачки, щоб їхня любов процвітала.

Поділіться цим постом