Кортні Кокс: «Я така ж, як Моніка»

Кортні Кокс багато разів доводила, що Моніка Геллер, яку вона зіграла в серіалі «Друзі», дуже на неї схожа. Любов до порядку, прибирання, перфекціонізм, чудові кулінарні здібності - це лише деякі риси, які Кортні Кокс передала своїй героїні "Вона - Моніка. У неї найчистіший гардероб», – розповіла «Лос-Анджелес Таймс» Марта Кауфман, одна із творців серіалу «Друзі». 

Сама Кортні Кокс неодноразово підкреслювала, що, як і у серіалі Моніка Геллер, вона також без розуму від порядку. Хоча, як вона зізналася в «Шоу Дрю Беррімор», не завжди одержима порядком – це про себе: «Гаразд, я фанат чистоти. Але не своїй. Я не прасую одяг сама, не прасую використовуйте будь-які щітки, щоб очистити їх, але якщо я бачу будь-який ворс на чужому одязі, я змушена його зняти, пожартувала подруга Дженніфер Еністон. "Пам'ятаю, коли я була гостею на Шоу Джона Стюарта, вона почала скидати з Джона піджак. Тоді я подумала, мамо, я така ж, як Моніка. Це страшно", - додала вона.

Homecourt - новий бренд Кортні Кокс

Кортні Кокс вирішила перетворити свою пристрасть до прибирання будинку в бізнес. В Instagram вона щойно оголосила про створення власного бренду Homecourt, який пропонуватиме засоби для догляду за домом та прибирання. Роль Моніки Геллер, напевно, не могла придумати кращої та більш відповідної її пристрасті ідеї щодо бізнесу, чи не так?

Під час пандемії коронавірусу запах дезінфікуючих засобів, що розносився скрізь, був надзвичайно хвилюючим. Але через деякий час це може набриднути. Тоді я подумала, що якщо всім так подобається піклуватися про себе, чому б не подбати про свої домівки так само? Це засоби домашнього догляду", - сказала Кортні Кокс на шоу Еллен ДеДженерес

Кортні Кокс два роки працювала над засобом для догляду за домом Homecourt. Вся косметика Homecourt натуральна, веганська, заснована на рослинних, екологічно отриманих рецептах, упакована в елегантні чорні перероблені пляшки. Чим ще відрізняються продукти Homecourt? Вони дивовижно пахнуть! Аромати продукції Homecourt створені у співпраці з кращими парфумерами.

На даний момент Homecourt пропонує лише три косметичні засоби: гель для рук (30 доларів), засіб для миття посуду (20 доларів) і спрей для очищення поверхні (20 доларів). Кожен з них представлений у чотирьох варіантах аромату: Steeped Rose з трояндовою водою у головній ролі, Neroli Leaf , в якому головну роль грають олія неролі та пелюстки жасмину, Cipres Mint, натхненний ароматом марокканського м’ятного чаю, і Cece створена самою Кортні Кокс, яка складається з акцентів: кедра, кардамону, пачулі та кориці.

Цікаво, що через день після запуску бренду вся продукція Homecourt була розкуплена!

Поділіться цим постом