Лана Кондор заручилася з Ентоні Де Ла Торре

Американська актриса в'єтнамського походження  Лана Кондор , яка прославилася роллю у фільмі «Всім хлопцям, яких я любила», поділилася в п'ятницю, 28 січня, радісною новиною в соцмережах: вона сказала «так»! Вибранцем серця 24-річної дівчини є Ентоні Де Ла Торре, старший на чотири роки - актор, співак, автор пісень, відомий серед інших у ролі: молодий Джек Горобець у фільмі «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» і Ян Аксель Бломберг у «Володарях хаосу». Пара зустрічається з 2015 року.

Сказати ТАК було найлегшим рішенням, яке я коли-небудь приймала, - написала актриса в Instagram в описі до фотографії заручин. - Я вважаю себе абсолютно найщасливішою жінкою.

Зірка зазначила, що Ентоні - найчудовіший чоловік у світі. Вона також поділилася подробицями. Вона розповіла, що кільце («найприголомшливіше з усіх, що я коли-небудь бачила») створив в’єтнамський дизайнер. Причетність нареченого до створення проекту, вважає 24-річний хлопець, є доказом того, наскільки він турботливий.

Де Ла Торре також похвалився заручинами у своєму Instagram. Він написав:

У той момент, коли ви просите свого найкращого друга бути поруч назавжди ... Я хотів зробити це вже 6 років. Найпростіше рішення, яке я коли-небудь приймав, — це попросити цього ангела стати моєю дружиною.

Кожна деталь каблучки має своє призначення і багато значить для нас обох, — додав закоханий Ентоні.

Поділіться цим постом