Met Gala 2022, безсумнівно, одна з найважливіших подій у світі моди та шоу-бізнесу. Він славиться своїми ефектними і часто суперечливими творіннями від кращих дизайнерів. Його називають модним Оскаром. І щороку він збирає топ-зірок. Не дивно, що він викликає стільки емоцій. У лютому цього року організатори Met Gala 2022 розкрили головну тему та розкрили деякі деталі в переговорах з американськими ЗМІ. 

Met Gala 2022: головна тема

Ми вже знаємо тему Met Gala 2022. Там написано: «В Америці: Антологія моди» . Звучить знайомо? Так. Ця тема пов’язана з минулорічним «В Америці: Лексикон моди». Особа, яка виступала від імені Метрополітен-музею, зізналася в інтерв'ю "W Magazine", що обидві основні теми стосуються так званої американської моди. Його впливи, а також зміни, що відбуваються в ньому за останні десятиліття. Різниця полягає в тому, що в 2021 році в центрі уваги була мода 20-го і 21-го століття. Однак цього разу під мікроскопом буде розглянута мода минулого століття.

Met Gala 2022: дата. Коли і де відбудеться захід?

Met Gala 2022 наближається. Він відбудеться в понеділок, 2 травня, тобто всього через вісім місяців після останньої церемонії вручення премії «Оскар», яку довелося перенести через пандемію коронавірусу. Розташування? Як і в попередні роки, гостей у найефектніших вбраннях зустрінуть у Метрополітен-музеї в Нью-Йорку. 

Met Gala 2022: ведучі

Хто проведе Met Gala 2022? На жаль, поки що не відомо. Минулого року серед лідерів були Тімоті Шаламе, Біллі Айліш, Аманда Горман і Наомі Осака. З ними був Том Форд. Ну, таку команду буде важко перемогти! 

Поділіться цим постом