Дуже сумні новини з-за кордону. Смерть Чеслі Кріст, адвоката, моделі і двічі номінованої на Еммі телеведучої, яка здобула популярність після перемоги на конкурсі Міс США 2019. Як повідомляють американські ЗМІ, причиною смерті переможниці конкурсу краси, швидше за все, стало самогубство. Їй було всього 30 років.

Чеслі Кріст - обставини смерті

New York Post першою повідомила про смерть Міс США 2019 30 січня. Тіло Чеслі Кріст знайшли в неділю вранці на засніженому тротуарі біля манхеттенського хмарочоса, де вона жила. Трагічну інформацію, яку надає таблоїд, підтвердили в родині загиблої. Поліція з’ясовує обставини загибелі. Однак усе вказує на те, що зірка американського телебачення покінчила з життям.

За висновками служб, репортер шоу-бізнес-програми «Екстра» стрибнула з високого поверху. Востаннє її бачили живою на терасі на 29 поверсі.

Лише за кілька годин до смерті Чеслі Кріст опублікувала досить промовистий пост у своєму офіційному профілі в Instagram.

Нехай цей день принесе вам спокій і спокій , - написала вона під своїм фото.

Повідомляється, що знаменитість залишила листа, в якому повідомила, що залишає всі свої речі матері.

Сім'я прощається з Чеслі Кріст

Чеслі Корін Кріст народилася 28 квітня 1991 року в Джексоні, штат Мічиган. Вона була дочкою поляка та афроамериканки. Сім'я Міс США 2019 опублікувала зворушливу заяву після її смерті.

Поділіться цим постом