Анджеліна Джолі – одна з тих зірок, яка рідко і неохоче ділиться із ЗМІ подробицями свого особистого життя. Болісне розлучення з Бредом Піттом і судова боротьба з колишнім чоловіком змусили її ще суворіше стежити за приватністю себе та дітей. Лише більше ніж через два роки після її розлучення з Піттом у ЗМІ просочилися фотографії, які могли свідчити про те, що серце Енджі знову захоплено.

У червні 2021 року папараці зловили Анджеліну Джолі на виході з ресторану Giorgio Baldi в Санта-Моніці в супроводі відомого музиканта. Це був канадський співак The Weekend. 31-річний чоловік на ім'я Абель Макконен Тесфайе раніше зустрічався, зокрема, з Беллою Хадід і Селеною Гомес. Менш ніж за три місяці Анджеліна Джолі і The Weekdn знову відвідали той самий ресторан, і це не залишилося поза увагою фотокореспондентів. Саме тоді ЗМІ підхопили цю тему і почали задаватися питанням, чи є у них щось більше, ніж дружба.

Жодна зі сторін не прокоментувала ці повідомлення. На них посилався лише знайомий музиканта, який запевнив, що їх двох пов’язують лише професійні справи та кіноамбіції The Weeknd. Втім, чутки не заглушили ні чергова зустріч Анджеліни зі співаком, цього разу на його приватному концерті, ні інтерв’ю, яке Анджеліна дала під час промоції фільму «Вічні». Журналіст поцікавився у актриси, чи її дітей більше хвилює те, що вона знялася в хіті Marvel, чи вона дружить із самим The Weekend, який, як кажуть, є їхнім кумиром. Трохи збентежена зірка лише відповіла, що діти дуже задоволені її роллю у фільмі, а потім подивилася на Сальму Хайек, яка супроводжувала її під час інтерв'ю.

Чи співає The Weekend про Анджеліну Джолі у своїй новій пісні?

Відносини Анджеліни Джолі з The Weekend повернулися в ЗМІ з піснею музиканта з його нового альбому Dawn FM, до якого увійшла пісня "Here We Go ... Again" з надзвичайно інтригуючим текстом. «Моя нова дівчина — кінозірка / я її дуже любив / я змусив її кричати, як Нів Кемпбелл / Але коли я змушую її сміятися / клянуся, це зцілює мої депресивні думки / Тому що, мій милий, вона кінозірка ... » - це текст пісні «Here We Go ... Again».

Шанувальники актриси і музиканта відразу приєдналися до фактів і зробили висновок, що у відомої пари має бути щось спільне. Журналісти пішли за прикладом. «Енджі зараз чудово проводить час і вважає Абеля чудовою компанією», – зізнався інформатор американського журналу.

Поділіться цим постом