Колін Фаррел і Алісія Бахледа-Курус: як це почалося?

Американський актор Колін Фаррелл роками був улюбленцем преси та порталів пліток. Це пов'язано з його любовними зв'язками з відомими актрисами, які часто складалися на знімальних майданчиках.

У 2001 році Колін закохався в актрису Амелію Уорнер (нині дружина Джеймі Дорнана) і незабаром одружився з нею. Через кілька місяців пара розлучилася, а вже в 2002 році Колін зав'язався з моделлю Кім Борденаве - плодом цих відносин є його син Джеймс. Тоді преса писала про запальний роман актора з Анджеліною Джолі, хоча чутки так і не підтвердилися. Тоді чутно було про офіційні та напівофіційні любовні пригоди ірландця, серед інших з Брітні Спірс, Ніколь Нарейн, Сальмою Хайєк та Еммою Форест.

Нарешті вона з'явилася. Красива полька, яка прославилася в країні на річці Вісла в ролі Зосі у фільмі Анджея Вайди «Пан Тадеуш», вкрала серце голлівудського коханця.  Вони познайомилися на знімальному майданчику Ніла Джордана «Ундина», який вийшов на екрани в 2009 році. У тому ж році народився син Алісії та Коліна Генрі Тадеуш Фаррел. Хоча все вказувало на те, що Фаррелл оселиться з матір'ю її другої дитини, у 2011 році Бахледа-Куруш офіційно оголосила про розлучення.

Колін Фаррел стурбований кар'єрою сина, - каже Алісія Бахледа-Курус

Актриса, яка живе з сином у Лос-Анджелесі, нещодавно відвідала Польщу і знялася в подкасті Шимона Маєвського «У мене немає питань» на Radio Zet. У розмові вона згадала про початок своєї кар'єри, переїзд у США і розповіла про Генрі Тадеуша. 12-річна дитина надзвичайно чутлива та проявляє артистичний талант. Зізналася, що акторський талант її син успадкував від батьків і дуже ймовірно, що в майбутньому він буде займатися чимось пов’язаним із фільмами.

Однак Аліса запевнила, що вони з відомим батьком обережно ставляться до планів сина.

Тепер він бачить наше легке небажання бути актором. Ми хотіли переконатися разом із його батьком, що його бажання бути актором походить від того, що йому дійсно подобається грати, а не лише з того, що це круто, сказала вона.

38-річний також зізнався, що Фаррел більше скептично ставиться до потенційної акторської кар'єри хлопця.

Поділіться цим постом