Розі Хантінгтон-Вайтлі вагітна

Розі Хантінгтон-Уайтлі вкрай рідко публікує свої приватні фотографії вагітності в Instagram. Кілька днів тому вона зробила виняток і поділилася з спостерігачами серією фотографій, на яких позує в обтягуючій бежевій максі сукні, яка красиво підкреслює вагітність британської моделі. 

Наречена Джейсона Стетхема повідомляє, що народження її другої дитини – це питання днів.

У серпні 2021 року Розі Хантінгтон-Уайтлі в незвичайний спосіб повідомила шанувальників про свою вагітність. У фотогалереї, опублікованій в Instagram, вона показала себе в кількох модних стилях. На останньому фото спостерігачів чекав сюрприз у вигляді Розі з вагітним животом . "Ааааааааа!!", - написала модель під знімком, на якому, одягнувши облягаючу, трикотажну білу сукню супермоделі, пестить свій живіт.

Супермодель про материнство та нареченого Джейсона Стетхема

Розі Хантінгтон-Вайтлі і Джейсон Стетхем, які незабаром вдруге стануть батьками, виховують чотирирічного сина, який народився 26 липня 2017 року. Через кілька місяців після народження її первістка 34-річна модель зізналася в одному з інтерв'ю, що перший етап материнства був для неї нелегким: «Протягом певного часу після народження сина я відчула значні зміни у своїй особистості. Я оплакувала втрату свого старого життя і того, ким я була. Було відчуття, ніби хтось витягнув мене з цього килима для ніг», — сказала Розі журналу Porter. "Мені знадобилося багато часу, щоб змиритися з собою", - додала вона.

Сьогодні від того важкого періоду в житті Розі не залишилося й сліду. Супермодель, яка чекає другу дитину, також має колосальну підтримку в своєму нареченому Джейсоні Стейтемі. Під час серії питань і відповідей в Instagram один із підписників запитав Розі, що їй найбільше подобається в її партнері." Він чудовий тато. Підтримуючий, турботливий і смішний", - відповіли британці.

Поділіться цим постом