Джонні Деп — Людовік XV

Колишня зірка "Піратів Карибського моря" зіграє короля Франції Людовіка XV в останній постановці режисера Майвенна. У французької актриси, режисера та сценариста є такі кінодосягнення, як «ДНК», «Моя любов» та «Поліс». Майвенн зіграє не тільки роль режисера, а й головну роль. Актриса зіграє роль мадам дю Баррі - останньої коханки Людовика XV, якому під час Французької революції відрубали голову.

Людовик XV правив на троні 59 років. Це робить його другим за довжиною правлячим монархом в історії Франції. Вже на початку свого правління він отримав прізвисько «Коханий». Він став символом застою Франції і короля, який не зміг впоратися з корупцією, фінансовими проблемами держави та зовнішньої політики. Людовик XV був відомий насамперед своєю слабкістю до жінок, і його правління виявилося великим розчаруванням для його підданих.

Подробиці сюжету фільму та назва поки невідомі. Робота над знімальним майданчиком розпочнеться 8 липня у Франції і триватиме приблизно три місяці. Зйомки проходитимуть у тому числі і у Версалі. Продюсерами фільму будуть Паскаль Кошето та Грегуар Сорла з французького лейбла Why Not Productions. Розповсюдженням на міжнародному ринку буде займатися Wild Bunch International.

Повернення кінозірки

Роль у французькій постановці — перша велика заручина Джонні Депа після програшу суду з таблоїдом «The Sun». Тоді суд визнав, що в статтях британських таблоїдів про звинувачення Ембер Херд назвати актора «жінкою-боксером» не було образливим. Після вироку Джонні Депп був змушений відмовитися від ролі у «Фантастичних тваринах».

Поділіться цим постом