Овен - Марс

Овном керує Марс, войовнича планета, що випромінює чоловічу енергію. Саме він змушує вас робити рішучі та швидкі дії. У вас запальний норов, краще з тобою не гратися. Коли вас хтось засмучує, ви відразу йдете в атаку. Ви не думаєте про те, що відчувають інші люди. У римській міфології Марс — бог війни. Ваш знак зодіаку втілює його риси. Ви дотримуєтеся своїх найперших інстинктів у житті. Пристрасть, гнів і агресія - це емоції, які супроводжують вас у будь-яких ситуаціях. 

Телець - Венера

Венера керує красою, любов'ю і фінансами. Робить Тельців істотами, які насолоджуються матеріальними речами. Ви можете подякувати їй за гарний смак і вміння швидко витрачати гроші. Ця чуттєва, ласкава богиня викликає у вас слабкість до смачної їжі та вишуканого вина. Це символізує романтику, а також сильну самооцінку. Ваше життя схоже на нескінченний День Святого Валентина, залитий шоколадом і просекко. 

Близнюки - Меркурій

Близнюками керує Меркурій, планета комунікацій і технологій, відома як посланник інформації. Ви отримали від неї подарунок за прекрасне вираження своїх почуттів і легкість спілкування з людьми. Вона зробила з вас талановитого співрозмовника, який швидко знаходить себе в розмові і тримає його на цікавому рівні. Ви зачаровуєте інших своїм інтелектом. Ви дуже розумні, і можете викрутити будь-яку ситуацію на свою користь. 

Рак - Місяць

Місяць уособлює глибокі особисті потреби, приховані почуття, ірраціональні реакції та підсвідомість. Це найбільш мінлива планета в космічній системі. Його вібрація сильно впливає на настрій Раків і викликає у них суперечливі емоції. Зізнайтеся, що ви можете змінити свою думку всього за 5 хвилин. Срібний король ночі робить своїх дітей надзвичайно вразливими. У ньому присутня жіноча, материнська енергія, яка змушує шукати у своєму житті захищеності та комфорту. 

Поділіться цим постом