Коли діти? Хоча ми не до кінця розуміємо, чому молоді подружні пари постійно запитують про це, адже це їхня особиста справа (тим більше, що легко вдарити у болючу тему, бо не завжди можливо мати дітей, незважаючи на бажання), під час одного з останні інтерв'ю - з The Wall Street Journal запитали Хейлі Бібер. І вона вирішила відповісти чесно.

Хейлі та Джастін Бібер: Коли діти?

Журналістка не стала битися і прямо запитала, чи планують Хейлі і Джастін Бібер мати дітей цього року, на що вона почула: цього року точно не буде дітей, це точно надто рано. Однак Хейлі Бібер дала зрозуміти, що те, що вони зараз не планують ставати батьками, не означає, що вона ніколи не хоче стати мамою.

Ідеально було б почати намагатися завести дитину в найближчі кілька років, зізналася вона. Але це недарма називається зусиллям – ніколи не знаєш, скільки часу це все займе, жартома підсумувала вона. І з нею неможливо не погодитися.

Хейлі Бібер про материнство

Зірка також кинула свої три копійки на соціальні очікування та тиск, який вона відчуває щодо дітей, натякаючи, що, хоча в багатьох випадках новоспечені жінки мріють стати матерями, це не повинно бути таким. Тому цього нав’язувати не слід. Усі завжди вважають, що любов, шлюб і діти — це природний хід речей. Як щодо речей, яких я хочу досягти у своїй компанії? — риторично запитала вона, наголошуючи, що є ще купа інших справ.

Довгий час мені здавалося, що я хотіла би відразу мати дітей, я планувала, що вони будуть у мене дуже-дуже маленькими. Тоді мені виповнилося 25 і знаєте що? Я ще дуже, дуже молода! – підсумувала вона, зазначивши, що у неї ще багато часу на дітей.

Хейлі і Джастін Бібер - історія стосунків

Хейлі і Джастін Бібер вважаються однією з найгарячіших і найкращих пар у шоу-бізнесі. Вони познайомилися, коли були підлітками – під час прем’єри біографічного фільму про Бібера «Ніколи не кажи ніколи». Тоді йому було 16, їй – 14. Вони почали зустрічатися через три роки, тобто в 2014 році, але приховували це від світу. У 2015 році їхні стосунки стали офіційними після того, як Джастін публічно зізнався, що закохався в Хейлі.

Через три роки вони вже одружилися. На рахунку пари два весілля. Перше, таємне, проходило у вересні 2018 року в Нью-Йорку. Друге, церковне вінчання, яке відбулося через рік у розкішному готелі в Південній Кароліні, це вже було висвітленим у ЗМІ. До цього дня вони щасливі, як і в день церемонії.

Поділіться цим постом