Знаки зодіаку і зрада. Хто в групі ризику?

Зрада розглядається як помилка молодості або хронічна проблема, яку деякі люди просто не можуть подолати. Однак схильність зраджувати своєму партнеру може поширитися на більш пізні етапи дорослого життя. Деяким людям потрібні роки, щоб навіть подумати про невірність. На жаль, чим пізніше хтось зраджує, тим більше ризикує тим, що добре знає. Відданість більшості є наріжним каменем довгострокового партнерства. Нас виховували з переконанням, що вірність – це не лише чеснота, а якість, яку потрібно розвивати. Хіба що закохані чесно не вирішаться на відкриті стосунки. Що про це говорять знаки зодіаку?

Гороскоп пояснює мотиви, які штовхають знаки зодіаку до зради.

Овен - зрада для нього є втечею від рутини

Овен — вірний партнер, який старанно працює над стосунками. Однак якщо через роки відносин він втратить хороший контакт з партнером, а вогонь у ліжку повністю згасне, він може бути схильний до порушення раніше встановлених правил. Рогоносець не любить застою, про що свідчить правлячий воїн Марс. Коли йому нудно в молодості, він розриває стосунки ще до того, як пообіцяє комусь свою любов. З віком це стає важче, тому що, крім спогадів, у нього є й інші обов’язки з партнером. Овен не захоче закривати бізнес, розлучатися або завдавати неприємностей своїм дітям. З цієї причини він вдасться до зради, якщо друга половинка не встигає за ним. Нечесність Овна походить не від бажання образити партнера, а від відчуття внутрішнього конфлікту. Вогняний знак зодіаку спокійно почне шукати когось подібного темпераменту.

Чесність Овна закінчується, коли цей знак зодіаку не відчуває себе привабливим в очах його партнера.

Козеріг - зрада дозволена, коли вона виростає з відносин

Козероги справедливі і мають тривалу прихильність до відносин. Тільки те, що цей земний знак зодіаку з часом змінюється до невпізнання. Якщо Козеріг одружився молодим до того, як зробив перші кроки у кар’єрі, в майбутньому робота розділить його з партнером. Перед Козерогом відкриється багато шляхів, які зблизять його з людьми схожого розуму. Практичний Козерог, швидше за все, відчує, що виріс зі свого першого кохання.  Однак перед тим, як зробити стрибок убік, він переконається, що друга половинка також хоче від життя чогось більшого. Зрада навряд чи буде таємницею і рано чи пізно призведе до розлучення. Шляхи розійдуться, але колишні закохані залишаться в дружніх стосунках. 

Бажання та потреби кожного партнера з часом можуть змінюватися. Найголовніше – бути відкритим до спілкування, а не шукати розради в обіймах третьої особи. 

Водолій - він зрадить тільки для того, щоб знову щось відчути

Абстрактний Водолій надзвичайно схильний до кризи середнього віку. У цей перехідний момент дорослого життя він змінить своє ставлення до зобов’язань. Хоча він не відмовиться від тривалих стосунків, він буде шукати стимуляцію в зовнішньому світі. Тільки партнер, який завжди дивує Водолія і вміє надихнути його плаксиву душу, утримає його від стрибка на бік. Відносини, в яких навіть повсякденна рутина здається чарівною, убереже цей Знак від серйозного збивання. Водолій також відкритий коханець, у якого немає проблем з любовним трикутником. Цілком можливо, що він буде вести розпусний спосіб життя на власних умовах, вибираючи відкриті стосунки. 

Деякі знаки зодіаку замість того, щоб зраджувати, вирішують бути у відкритих стосунках.

Поділіться цим постом