Набряклість на обличчі буває у кожного час від часу. Набряк - якщо, звичайно, не є наслідком захворювання - може з'явитися через недостатній сон або неправильне харчування - наприклад, після надмірного вживання алкоголю. Опухле обличчя також може з’явитися при стресі або алергії. Але найчастіше це виникає внаслідок зневоднення, яке відбивається на нашому обличчі наступного дня. Незалежно від причини, це може бути проблематично – змінює риси обличчя – зокрема зовнішній вигляд очей та вилиць – і викликає дискомфорт. Особливо, коли у нас важлива зустріч чи інший вихід з дому, де ми хочемо виглядати на мільйон доларів. Як впоратися з такою ситуацією? Ми надаємо 5 способів позбутися набряків на обличчі, які не вимагають особливих зусиль і приносять швидкий результат. Більшість з них варто ввести у свій щоденний режим догляду. Щоб раз і назавжди забути про набрякле обличчя! 

Опухле обличчя: 5 способів позбутися набряків на обличчі

Засоби від набряклого обличчя: пийте багато води

Оскільки зневоднення є найпоширенішою причиною набряків на обличчі, найпростіший спосіб впоратися з цією проблемою – це регулярно пити багато води. 2 літри в день – це дійсно основа, тим більше, що це дозволяє уникнути не тільки набряклості на обличчі, а й прищів та інших недоліків шкіри. Це також робить колір обличчя пружним і сяючим. Тож якщо ви прокидаєтеся з набряклим обличчям, то знайте, що робити в першу чергу – потягнутися за склянкою води.

Засоби від набряклого обличчя: спати на спині

Те, як ми спимо, також важливо. Опухле обличчя може з’явитися вранці, коли ми спимо на животі, тому краще лягти на спину. Бажано на подушці (або двох) із злегка піднятою головою. Це полегшує відтік рідини, а отже, змушує забути про набряки вранці.

Засоби від набряклого обличчя: кубики льоду

Як швидко позбутися набряків на обличчі? Кубики льоду стають у нагоді, і їх можна використовувати двома способами. По-перше, наповніть невелику миску кубиками льоду (втім, досить велике, щоб ви могли легко помістити в неї обличчя), а потім додайте в неї шматочки зеленого огірка. І саме в таку суміш акуратно занурюйтеся. Це чудовий метод не тільки позбутися набряклості обличчя, але і освіжити і підживити колір обличчя (дякую властивостям огірка). Треба метод для ледачих? Забудьте про дії з мискою і просто потягніться до кубиків льоду, якими ви повинні м’яко помасажувати обличчя. Проблема повинна вирішитися за лічені хвилини! 

Засоби від набряклого обличчя: масаж

Сам масаж ідеально підходить для боротьби з набряком обличчя. Його можна виконувати пальцями, круговими рухами кінчиками пальців, масажуючи обличчя - особливо навколо очей, щелепи, вилиць, а також навколо вух. Ви також можете взяти камінь Гуа Ша (у формі серця) і помасажувати ним обличчя (знизу вгору, «ходячи» по лінії щелепи). Додаткові переваги: покращення кровообігу, стимуляція мімічних м’язів та насичення шкіри киснем. А також ідеальний релакс. 

За допомогою відповідних рухів ви також можете підтягнути підборіддя і зменшити зморшки навколо рота.

Засоби від набряклого обличчя: Зволожуючий крем

Зволожуючий крем – це також спосіб лікування набряклого обличчя, який не тільки заповнить дефіцит води в шкірі, але й – завдяки відповідним інгредієнтам – заспокоїть її та зменшить набряклість. На цю роль чудово підійдуть алое, ромашка або гамамеліс. Важливий і спосіб нанесення крему – найкраще втирати його в шкіру круговими рухами, рухаючись від низу до верхніх частин обличчя.   

 

Поділіться цим постом