Хоча після фіналу Євробачення 2022 минуло кілька тижнів, результати цьогорічного конкурсу все ще викликають у мережі величезні емоції. Нагадаємо, як і передбачалося, Гран-прі Євробачення дісталося представникам України. Перемога Kalush Orchestra розділила інтернет-користувачів. Деякі наголошують, що це є свідченням надзвичайної політизації, інші стверджують, що хіт «Стефанія» все одно мав би успіх – незалежно від нинішньої ситуації.

Kalush Orchestra продав на аукціоні «кришталевий мікрофон».

Вже кілька днів українська група знову фігурує в заголовках інтернет-порталів по всьому світу. Виявилося, що «кришталевий мікрофон», який вони отримали за перемогу в Турині, Kalush Orchestra більше не володіє. Олег Псюк і компанія вирішили виставити на аукціон цінну статуетку. Інтернет-аукціон мав гігантський успіх. Приз викупила українська криптовалютна біржа WhiteBIT за 900 000 доларів.

Що зробить Kalush Orchestra із цією приголомшливою сумою? Це не секрет. Група з самого початку заявила, що збирається використати кошти від аукціону на підтримку української армії. Цієї суми вистачить на закупівлю трьох військових безпілотників для ЗСУ.

Друзі, ви неймовірні! Ми вдячні кожному з вас, хто пожертвував гроші на цей аукціон, особливо WhiteBIT, який придбав статуетку за 900 000 доларів і з тих пір став володарем нашої нагороди, - написали після аукціону учасники Kalush Orchestra.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України – додали вони.

Додамо, що аукціон переможців Євробачення 2022 відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства цифрової трансформації України та Європейського мовного союзу.

Поділіться цим постом