Кілька місяців тому колишня партнерка Меріліна Менсона, американська актриса Еван Рейчел Вуд, звинуватила музиканта в психологічному насильстві. Вона називала його мучителем та звинувачувала у маніпуляціях.

Вуд не наважулася зізнатися, поки не пройшло десятиліття. За її словами, протягом цього часу її супроводжував страх. Погрози з боку зірки змусили її переїхати з Лос-Анджелеса до Нешвілла (під час розслідування Вуд засвідчила, що екс-партнер погрожував зґвалтувати її 8-річного сина).

Мені промили мізки. Я не хочу більше жити в страху перед його помстою. Настав час сказати, що цей чоловік є загрозою для жінок.

Звинувачення на адресу суперечливого артиста, висунуті зіркою серіалу «Світ заходу», підбадьорили інших людей, які також поділилися своїми кошмарними переживаннями з Менсоном. У листопаді минулого року журнал Rolling Stone опублікував репортаж за результатами дев'ятимісячного журналістського розслідування. Його висновки були жахливими. Близьке оточення Менсона звинуватило його у фізичному насильстві, зґвалтуванні та психічних катуваннях. Також повідомлялося про шокуючу практику покарання жінок у «кімнаті неслухняних дівчат».

Наразі проти Меріліна Менсона ведеться розслідування за сексуальну експлуатацію та торгівлю людьми. Незалежно від нього, Еван Рейчел Вуд одного разу вирішила нарешті змиритися зі своїми минулими травмами і вирішила знятися у фільмі, присвяченому токсичним стосункам.

Це документальний фільм «Підставання Фенікса – Частина I: Не падайте», прем’єра якого відбулася на кінофестивалі Санденс, який тривав до 30 січня. Режисером картини стала Емі Берг, авторка номінованого на «Оскар», відомого документального фільму 2006 року «Врятуй нас від зла» про випадки сексуального насильства в Церкві.

Режисер розповіла, що ідея фільму з Еван Рейчел Вудс виникла в 2019 році, а кінцевий ефект був далекий від початкових припущень.

Це не повинно було бути про Менсона та його світ. Це мала бути історія на кшталт «Ерін Брокович». Ми хотіли підтримати жінок і чоловіків, які зазнали насильства.

Під час роботи над фільмом актриса вирішила розкрити набагато більше, ніж очікувала. У документі вона підкреслила, що повернення на той етап для неї надзвичайно болісно, але вона відчуває себе зобов’язаною це зробити. Вона розповіла про свій найгірший досвід спілкування з музикантом.

Еван Рейчел Вуд звинувачує Меріліна Менсона у зґвалтуванні

 Як зізналася Вуд, у 2007 році, коли їй було 19, Менсон умовив її зіграти інтимні сцени перед камерами на зйомках кліпу на пісню «Heart-Shaped Glasses». Через роки актриса зізналася, що була зґвалтована.

Ми говорили про імітацію сексуальної сцени, але коли камери почали рухатися, він почав проникати в мене по-справжньому. Я ніколи на це не погоджувалася.

34-річна дівчина розповіла, що отримала травму на зйомках кліпу.

Я відчула, що знімальна група почувається незручно і ніхто не знає, що робити. Це був перший злочин, який він вчинив проти мене, і я була зґвалтована перед камерами.

Автори документа зв'язалися з Мериліном Менсоном  і попросили його прокоментувати звинувачення. Заява адвокатів зірки обмежилася спростуванням звинувачень.

Поділіться цим постом