Девід Бекхем був гостем останнього епізоду River Cafe Table 4, популярного подкасту, присвяченого їжі в різних контекстах.

Девід Бекхем - Вікторія Бекхем

Девід Бекхем, коли його запитали про сімейні звичаї, з ноткою розчарування зізнався, що його дружина за чверть століття, тобто з тих пір, як вони знайомі, фактично не змінювала своє меню, в основі якого готує овочі на пару і рибу гриль. Він додав, що єдиним моментом, коли Вікторія дозволяла собі відійти від суворої дисципліни і певної різноманітності, або навіть потурати своїм примхам, був період вагітності десятирічною донькою Харпер, наймолодшою дитиною Бекхемів.

Коли справа доходить до їжі, я можу бути досить емоційним. Я люблю ділитися, коли пробую щось особливе. Але, на жаль, єдина людина, з якою мені ніколи не вдається поговорити, - це моя дружина», - зізнався дещо 46-річний Девід в інтерв'ю Рут Роджерс. Він також зізнався, що добре пам'ятає один особливий вечір, коли Вікторія піддалася і скуштувала щось із його тарілки.

Девід не лише ентузіаст смачної їжі (і любитель гарного вина), але й має надзвичайний хист до приготування їжі. Під час подкасту він жадібно та живо розповідав про те, де їдять Бекхеми, що вони найбільше люблять замовляти та як виглядає сімейне святкування. Він також зізнався, що дуже захоплюється італійською кухнею, через яку повністю втратив голову під час першого перебування в Італії.

Як їсть Вікторія Бекхем - зірка розповідає про свою дієту

З іншого боку, Вікторія, хоча й не дуже схильна до кулінарних експериментів, сама не робить тему харчування таємницею. Відомо, наприклад, що дизайнерка роками уникала червоного м’яса, смажених у фритюрі страв, густих соусів, а також вирішила виключити молочні продукти зі свого меню.

До того ж, на відміну від Девіда, вона неохоче їсть поза домом і вважає, що свіжу, збалансовану і смачну страву на основі смажених і свіжих овочів найкраще приготувати самому. В іншому епізоді вищезгаданого подкасту, гостею якого вона сама була, вона також зізналася у своїй найбільшій слабкості: тости з цільнозернового хліба, посипаного дрібною сіллю.

Здається, дієта Вікторії Бекхем не така драконівська, як мала бути. Це, безумовно, дієво: зірка, яка чотири рази ставала мамою, і яка народила молодшу дитину до 40, ніколи не мала проблем із поверненням до довагітної форми. Швидше навпаки: таблоїди неодноразово звинувачували дизайнерку в надмірній худорбі, яка може бути симптомом харчових розладів.

Поділіться цим постом