Перша інформація про народження другої дитини Кайлі Дженнер і Тревіса Скотта з'явилася в ЗМІ минулого року. Все тому, що Тревіс Баркер, партнер Кортні Кардашян (старшої сестри творця косметичної імперії), опублікував в Instagram Stories фото, на якому показана дитяча пляшечка з молоком. Шанувальники знайшли ще кілька доказів того, що клан Кардашьян-Дженнер щойно виріс. Незважаючи на це, основні зацікавлені сторони тривалий час не коментували повідомлення ЗМІ. Поки що! Кайлі Дженнер народила - це точно! 

Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт вдруге стали батьками саме 2 лютого 2022 року, про що ми дізналися через соціальні мережі, а саме Instagram. Щасливі батьки опублікували перше фото малюка і таким чином підтвердили чутки, пов’язані з поповненням сім’ї, які тривали кілька тижнів. Знаменитість розкрила в Instagram дату народження малюка, на якій з'явилося блакитне сердечко. Зарубіжні ЗМІ повідомляють, що  Кайлі Дженнер народила хлопчика, але ми ще не знаємо, як його назвали.

Нагадаємо, хлопчик, який народився 2 лютого, є другою дитиною Кайлі Дженнер і Тревіса Скотта. Одна з найгарячіших пар шоу-бізнесу має ще старшу доньку. Стормі Вебстер, бо саме так звучить повне ім'я дівчини, народилася у 2018 році. 1 лютого цього року вона відсвяткувала свій четвертий день народження.

Поділіться цим постом